Dummy Nation APK En Son Sürüm İndir

Dummynation en son sürüm android APK uygulaması sizlerle şimdi indirin! oyuncuları dünya hakimiyetine ulaşma hedefiyle bir dünya liderinin yerine koyan Windows tabanlı bir strateji oyunudur. Alejandro Hernández Ferrero tarafından geliştirilen bu tam sürüm oyun, strateji oluşturmayı ve zafere giden yolu planlamayı seven oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Oyun, oyuncuların ülkelerinin kaynaklarını yönetirken ve ekonomik büyümelerini dengelerken askeri işgal ve diplomatik ilişkiler yoluyla bölgelerini genişletmelerine olanak tanıyor. Kaynakları zamanla ele geçirme yeteneği ve fetihleri durdurmak için ortaya çıkabilecek direniş kuvvetleri nedeniyle, oyuncuların kararlarında ve eylemlerinde stratejik olmaları gerekir.

Dummy Nation APK En Son Sürüm İndir

Dummynation ayrıca oyuncuların en sevdikleri oyunları tekrar oynamalarına ve yenilgilerinden ders almalarına olanak tanıyan benzersiz bir özellik de sunuyor. Ek olarak oyun, oyuncuların dünya hakimiyeti için bir battle royale oyununda diğer yüze kadar oyuncuya karşı çevrimiçi olarak rekabet etmelerini sağlayan çok oyunculu bir mod içerir.

Genel olarak Dummynation, dünyaya hükmetmek isteyen oyuncular için zorlu ve ilgi çekici bir deneyim sunan mükemmel bir strateji oyunudur.

Dummynation, dünyanın küresel olarak yeniden dağıtımının gerçekleştiği ilginç ve büyük ölçekli bir stratejidir. Oyuncu uygun bir ülke seçecek ve kontrolü ele alacaktır. Onu tüm devletlerin hesaba kattığı zengin ve etkili bir güce dönüştürecek. Oyuncu yavaş yavaş siyasi haritaya hakim olacak ve bitişik bölgeleri ele geçirmeye başlayacak. Hedefe ulaşmak için askeri genişlemeyi veya diplomasiyi kullanabilirsiniz.

Android için Dummynation oyununda, katılımcının elinde büyük ve küçük tüm ülkelerin temsil edildiği büyük bir harita olacak. Bunlardan birinde tam yetki alacak ve devleti geliştirecek. Pompalanması gereken birçok yön var. Oyuncu ekonomiyi yükseltecek, güçlü ve verimli bir ordu ve güçlü bir bilimsel temel yaratacak. Bütün bunlar devletin önünde daha fazla gelişme için geniş fırsatlar yaratacaktır.

Küresel hakimiyetin nasıl sağlanacağına kullanıcının kendisi karar verir. Eğer orduyu pompaladıysa, başkalarının topraklarını kolaylıkla ele geçirebilirsiniz. Ama dikkatli olmalısın! Güçlü devletlere saldırmayın, savaşı kaybetme riski vardır. Diplomasi, kalkınmanın öncelikli yönü olarak seçilmişse, müzakere etmek, ittifaklar ve ittifaklar kurmak ve yavaş yavaş tüm dünyayı ele geçirmek gerekir.

Dummynation oyununun özellikleri;

  • Bir çok ülke.
  • Gelişimin çeşitli yönleri.
  • Bağımlılık yapıcı bir oyun.
  • Bölgeleri ele geçirmek için çeşitli seçenekler.
  • Aşağıdaki aktif bağlantıyı kullanarak Android için Dummynation oyununu indirebilirsiniz.

Dummy Nation APK En Son Sürüm İndir