Car Parking Multiplayer v4.7.4 MOD APK 2021

Car Parking Multiplayer v4.7.4 MOD APK 2021 ; yarış, araba sürme ve simülasyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını olzhass stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Car Parking Multiplayer v4.7.4 PARA HİLELİ APK linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Car Parking Multiplayer v4.7.4 MOD APK 2021

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı :Car Parking Multiplayer
Geliştirici :Olzhass
Versiyon :4.7.4
Güncellenmiş : 20 Şubat 2021
Boyut:374M
İndirme :Google Play

Car Parking Multiplayer v3.9.7 MOD APK - PARA HİLELİ

Bir araba park oyunundan daha fazlası

Car Parking Multiplayer , olzhass tarafından mobil oyun için geliştirilmiş bir araba park simülasyon oyunudur. Bu 3B sürüş simülatörü oyununda, çekici ve pikaplardan spor ve klasik arabalara kadar çeşitli araçların etrafında gezebileceksiniz. Ayrıca yaklaşık 82 gerçek hayat park etme ve sürüş zorluğuyla karşı karşıya kalacaksınız. Dahası, hareket ve sırlarla dolu bir şehri keşfetmek için özgürce dolaşabileceğiniz yüksek kaliteli, ayrıntılı ve sürükleyici bir açık dünya ortamına sahiptir .

 

Çok oyunculu mod ve son derece özelleştirilebilir arabalar

Bu simülasyon oyunu, çok oyunculu bir açık dünya modunda oynamanızı sağlar. Bu modda, çok oyunculu bir yarış oyununda gerçek oyunculara karşı yarışacaksınız. Her gün binlerce gerçek oyuncuyla araba takas etmeyi seçebilirsiniz. Bunun da ötesinde , arkadaş listesi ve sesli sohbet özelliği aracılığıyla dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabilirsiniz .

Hiçbir kısıtlama olmadan özelleştirebileceğiniz otantik iç mekana sahip yaklaşık 100 araba var. Arabanızın motorunu ayarlayabilir, turbo, vites kutusu, egzoz ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda süspansiyonu, tekerlek açısını ve benzerini de ayarlayabilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda kişiselleştirmenin tadını çıkarabileceğiniz dinamik vinil ve araba gövdesi parçaları gibi görsel otomatik ayarlama da sunar.

Car Parking Multiplayer’ın oynanışı çok sezgiseldir , bu da herhangi bir kullanıcının – çok az teknik bilgiye sahip olanlar bile – bu oyunu pratik olarak oynayabileceği anlamına gelir. Araçların hızı ve yönü komutları gibi kontrollerin çoğu oyunun ana ekranında görüntülenir. Bununla birlikte, oyunun grafikleri hala daha fazla parlatma gerektiriyor ve özelleştirilebilir haritalar ve engelli parkurlar gibi daha çeşitli özellikler eklenmeli.

Car Parking Multiplayer Apk İndir – Para Hileli Mod 4.6.1 | Araba, Oyun,  Kamyon

Etkileyici ancak iyileştirmeye ihtiyaç var

Car Parking Multiplayer, oynanacak oyun listenizin bir parçası olabilir. Aracınızı hizmet verdiği tüm gerçek iç mekan ve diğer güçlü otomobil gövdesi parçalarıyla özelleştirmeniz için sizi son derece teşvik ettiği için, park etme ve yarış eyleminden daha fazlasını sağlayan mükemmel bir sürüş oyunu deneyimi sunar. Bununla birlikte, oyun daha eğlenceli özelliklere sahip değil ve yine de zayıf grafikleri gibi üzerinde çalışılması gereken bazı sorunlar var. Yine de oynamak hala tatmin edici.

Car Parking Multiplayer v4.7.4 MOD APK Son Sürümü

Android için Car Parking Multiplayer v4.7.4 MOD APK 2021 İndir

YEDEK LİNK