Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk | Mod Apk İndir

Minibus Simulator Vietnam Apk oyunu için güncel son sürüm 2021 yılı için Minibus Simulator Vietnam Mod Apk 1.2.5 Sınırsız Para hileli oyunu indirin…

En güncel minibus simulator vietnam apk oyununa ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz bu yazımızda sizlere 2021 yılı için en güncel minibus simulator vietnam apk oyunu için full tam sürümü para hileli sınırsız özellikleri olan mod apk’yı sizlere sunuyoruz. İndirip oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Bugün gerçek dünyada birçok minibüs var. Güvenli bir şekilde sürmek istiyorsanız, Minibus Simulator Vietnam ’ı şimdi deneyin ve yolcuları varış noktalarına götürün!

Minibus Simulator Vietnam Açıklaması

Sıradan şeylerle ilgili olsalar bile oynaması çok tatmin edici olan simülasyon oyunları hakkında bir şeyler var. Sims, insanların tüm bu yıllar boyunca oynamayı sevdiği, yaşamları yaşamak hakkında oyunlar yaratmayı başardılar! Bu nedenle simülasyon türü yıllar içinde büyümeye devam etti ve kendi başına bir tür olduğu noktaya geldi.

Minibus Simulator Vietnam’da bugün minibüs kullanmanın en tatmin edici oyununun tadını çıkaracaksınız! Yolcuları bugün varış noktalarına götürün.

Bugünkü bu heyecan verici oyunda, Toyota Hiace, Ford Transit ve Hyundai County’yi içeren minibüsleri kullanacaksınız. Burada, yolcuları güvenli bir şekilde ve trafik kurallarına uyarak varış noktalarına götürmeniz gerekecek.

Burada cadde üzerinde sokak lambaları, sokak tabelaları, otobüs durakları, evler ve çok sayıda araba var. Sıkışık alanlarda büyük bir minibüs sürmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız, ancak burada Vietnam’da görülecek çok güzel yerler var! Bugün gerçekçi bir uyarının tadını çıkarın.

Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk
Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk

Gerçekçi Bir Sürüş Oyunu

Araba sürmenin ve araba oyunlarının tadını çıkarmak için bugün nasıl araba kullanacağınızı bilmenize gerek yok. Bugün bol miktarda adrenalin pompalayan sahneleri olan pek çok yarış oyunu var. Ancak yarışmak istemiyor ve gerçekçi bir sürüş oyunu yaşamak istiyorsanız Minibus Simulator Vietnam’ı indirmelisiniz.

Bu, minibüsler hakkında onları sürebileceğiniz ve yolcu alabileceğiniz gerçekçi bir simülasyondur. Bu simülasyonda, Vietnam’da minibüs kullanmanın nasıl bir şey olduğu hakkında iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Burada yarış yok ama sadece yolcuları alıp gidecekleri yere bırakmanız gerekiyor. Bu oyunda farklı yol türlerinin yanı sıra kırsal alanların yanı sıra Vietnam’ın şehir tarafının da tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, farklı oturma kapasitelerine ve özelliklere sahip 3 farklı tipte minibüs sürebilirsiniz.

Burada tam kontrolle araç kullanabildiğiniz için bugün gerçekten gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bir direksiyon simidi, kornalar, hızlandırıcılar, frenler, dişliler, anahtarlar ve dönüş sinyalleri var.

Dahası, yolcu bıraktığınızda EXP ve ödüller kazanabilirsiniz! Bugün gerçekçi hava durumu sistemlerinin keyfini çıkarın.

Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk
Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk

Minibüs Simülatörü Vietnam’ın Önemli Noktaları

Araba kullanmak bugün birçok insan için normal olan bir şey. Aynı şeyi yaşamak istiyorsanız Minibus Simulator Vietnam oynamalısınız.

Keyifli Sürüş Deneyimi – Yarış oyunları, günümüzün yaşı ne olursa olsun popüler bir seçimdir. Bugün kendi işlerini yapan ve pek çok insanı çeken birçok yarış oyunu görüyoruz. Ama dinlendirici bir araba oyunu yaşamak istiyorsanız simülasyon oyunlarını denemelisiniz. Kamyonlar, otobüsler, arabalar ve hatta minibüsler için simülasyon oyunları var. Minibus Simulator Vietnam’da farklı yol koşulları ve trafiğin olduğu Vietnam sokaklarında minibüs kullanacaksınız.

Minibüslerin gerçek gibi görünen gerçekçi tasarımlarıyla tamamlanmış gerçekçi bir deneyim yaşayın. Burada gerçekçi aynalar, mini harita, plaka sistemi, yağmur silecekleri, MP3 özellikleri ve çok daha fazlasını takdir edeceksiniz. Bugün yolculuğu gerçekten gerçekçi kılacak farklı yol koşulları ve hava sistemleri de var. Bugün farklı yerlere gidip gelen yolcuları sürmenin keyfini çıkarın ve bunu yaparak EXP ve para kazanın.

Eşsiz Minibüsler Kullanın – Bugün itibariyle, bu oyunda şu anda 3 adet sürülebilir minibüs bulunmaktadır. Buna Toyota Hiace, Hyundai County ve Ford Transit dahildir. Bu minibüslerin her biri kendi özellikleri ve özellikleri ile oturma kapasiteleri ile donatılmıştır. Bununla, farklı bir aracı her denediğinizde farklı bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak daha da şaşırtıcı olan şey, bu otobüslerin her birinin daha da özelleştirilebilmesi.

Tekerlekleri değiştirmekte, boyamakta ve hatta otobüse çıkartmalar, bayraklar, çıkartmalar ve daha fazlası gibi aksesuarlar eklemekte özgürsünüz. Bugün gerçekçi bir aynanın, plakanın, sileceklerin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarın.

Görevleri Bitir – Bu oyunda, EXP ve ödüller kazanmak için birçok yolcuyu varış noktalarına götürmeniz gerekecek. Bu oyunu gerçek bir sürüş işi olarak düşünün ve harika bir zaman geçirin! Ancak ileride dik ve engellerle dolu zorlu yollar olduğu için dikkatli olmalısınız. Bu oyunda, ödülleriniz aynı zamanda sürüş hizmetinizin kalitesine de bağlıdır. Bugün hiçbir şeyi kırmamaya ve diğer mülklere zarar vermemeye çalışın.

İnanılmaz Kontroller – Bu oyun, eğlenceniz için tam kontrollere sahiptir. Direksiyon simidinin, kornaların, koltukların, ışık sinyallerinin, frenlerin, viteslerin ve çok daha fazlasının tadını çıkarın!

Gerçekçi Yollar Minibüsleri – Bu oyun, günümüzün benzersiz yol koşullarına ve tasarımlarına sahiptir. Farklı yollar ve tasarımlara sahip bugün Vietnam sokaklarının tadını çıkarın. Her araba kullandığınızda uyanık olmanız gerekecek!

Minibus Simulator Vietnam Mod Apk’yı indirin

Minibus Simulator Vietnam Apk nasıl indirilir ; Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak orjinal apk yı indirin. Ardından obb dosyasını indirip oyunu kurun ve keyfiniz çıkartın. Minibus Simulator Vietnam’da şimdi sürücü olmaya çalışın. Yolcuları şimdi kendi varış noktalarından alın ve bırakın. Bu mod içerisinde sınırsız para gibi özellikler mevcuttur.

Minibus Simulator Vietnam v1.2.5 apk | Mod Apk İndir