İnstagram Yorumları Göremiyorum, Gözükmüyor (2024)

İnstagram yorumları göremiyorum ve gözükmüyor şeklindeki şikayetlerin artması üzerine bu sorunu araştırdık. 2024 yılında yaptığınız veya başkalarının yaptığı yorumları göremiyorsanız nedenini ve nasıl çözebileceğinizi öğreneceksiniz. Günümüzün en aktif ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen İnstagram ilk başlarda klasik bir fotoğraf paylaşma platformu gibi görünse de günümüzde sosyal medya platformlarına yön veren bir uygulama konumunda. Yalnızca tanıdığımız arkadaşlarımızla değil aynı zamanda uygulama üzerinden tanıştığımız yeni insanlarla veya hiç konuşmadıklarımızla bile takip ederek onların ne yaptıklarını görebiliyoruz. Uygulamanın en önemli özelliği aslında çok sıradan gibi gözükse de gönderilerin altına yorum yapabilmek.

Canımız sıkıldığı zaman dahi İnstagram uygulamasında çeşitli eğlenceli veya ilgimizi çeken sayfaların paylaştıkları gönderilerle saatlerimizi geçirebilmekteyiz. Hatta bazen anlıyoruz ki bu paylaşımların altına yapılan yorumları okumak ve bizimde yorum yapmamızın verdiği zevk de apayrı. Son zamanlarda instagram yorumları göremiyorum şikayetleri sonrasında yorumlar gözükmüyor şeklindeki yakarışların da arttığını gördük. Yerli kaynaklarda bu konuyla ilgili güncel bir içeriğe rastlamadığımız gibi eski içeriklerin de çözüm odaklı olmaması kullanıcıların mağdur olmalarına sebep olduğunu fark ettik. İnstagram yorumları gözükmüyor gibi bir derdiniz varsa çözümü uygulayın ve göremiyorum şikayetlerinizi bitirin. Eğer hala sorun devam ediyorsa yorum olarak bize bildirmenizi rica ediyoruz.

İnstagram Yorumları Göremiyorum (2024)

İnstagram yorumları göremiyorum şikayetleri 2024 yılında uygulamaya gelen güncelleme sonrasında meydana gelmeye başladı. Kendiniz tarafından paylaşılan gönderilerin altındaki yorumları dahi göremiyorsanız böylesine bir uygulama için bu ciddi bir sorun. Tabi ki imaj zedelememek adına İnstagram böyle yorumları göremiyorum gibi şikayetleri ciddiye alsa da bunu belli etmiyor. Herhangi bir resmi açıklama da bulunmadan sorunun kaynağını araştırarak kökten çözmek için çalışıyorlar. Fakat tüm bunlar olup biterken İnstagram kullanıcıları hatanın fark edildiğini ve üzerinde çalıştıklarını anlamıyorlar bile.

İnstagram yorumları göremiyorum şikayetlerini sonlandırabileceği bazı adımlar bulunuyor. Aşağıda anlattığımız çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Bu sayede hata gözüktüğünde nasıl ortadan kaybedebileceğinizi öğrenmiş olursunuz. Eğer çözümleri uygulamanıza rağmen hatayı almaya devam ediyorsanız ve yorumlar gözükmüyorsa bize bildirin. Sizin için güncel çözüm yöntemleri araştırmaya devam edeceğiz.

İnstagram Yorumları Gözükmüyor Hatası

İnstagram yorumları gözükmüyor aslında bir hata gibi gözükse de bu teknik bir aksaklıktır. Sunucularda oluşan bazı sistemsel kopukluklar kullanıcıların gönderilerin altındaki yorumları görememesine sebep oluyor. Böyle bir sorun gördüğünüzde aslında çözülmüş dahi oluyor. Fakat bu sorunun ortadan kalktığını siz çok geç fark ediyorsunuz. Yapılan mini güncellemeler ve düzeltmeler uygulama güncellemesi gibi büyük olmadığı için ayrıca indirmelere gerek kalmadan gerçekleşiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak İnstagram yorumları gözükmüyor sorununuzdan kurtulun.

  1. İnstagram uygulamasını tamamen kapatın,
  2. Cihazınızı yeniden başlatın ve uygulamaya giriş yapın.

Yukarıdaki 2 adımlı çözüm yöntemi aslında çok alakasız gibi gözükebilir. Fakat İnstagram uygulamamızın cihazımızdaki konumunu tekrar başlatarak arka plan mini güncellemelerini tamamlamasını sağlıyoruz. Bu sayede sunucularda ve veri alışverişinde yaşanan kopukluklar giderilerek yorumları göremiyorum gibi şikayetleriniz son buluyor.