Existence Decisions v1.1.1 (Mod Apk)

Metropolün onarım ve restorasyona ihtiyacı olduğu için Unicoville’in desteğinize ihtiyacı var. Metropolise yeni insanlar getirin, hayatlarını, tüm hedeflerini ve metropolün gözlerinizden önce yeniden doğmuş gizli ajanını oynayın. Existence Decisions v1.1.1 (Mod Apk) Hayat simülasyonu olarak bilinen, seçimlerin hiçbir seviyesinin olmadığı oyunlardan bıktınız mı? O halde Varoluş Kararlarına bir çaba gösterin! Brain Test Hard Puzzles’ın yaratıcılarından Brain Test 2 Hard Tales and Who Is? Zor Bilmeceler!

Bu yaşam sporu simülasyonunda herhangi biri olun ve kendinizi özgürce aydınlatın. Onlarca karakteri tamamlayın, başından sonuna kadar tüm hayatlarını sürdürün ve tarzın yanı sıra hatırı sayılır seçimler kazanın. Hayatın genel parçalarını yaşayın.

Varoluş Kararları, sürprizlerle dolu eğlenceli, etkileşimli ve ilham verici bir yaşam simülasyonu sporudur. 1000’den fazla seçenek var, böylece karakterlerinizin hayatlarını şekillendirirken ve kaderlerine karar verirken kazanabilirsiniz. Çocukken en başından başlayın ve hassas bir kişi haline gelin.

BECERİLERİNİ GELİŞTİR!
Hayatın zorluklarıyla mücadele ederken zekanız, gücünüz ve sanat eseriniz için çalışın. Her farklı etki, yetenekleriniz ve yetenekleriniz, seçimleriniz üzerinde bir etiket oluşturur. Anlamsız bir vahşi mi olacaksın? Ya da bir ışık sanatçısı? Yoksa ideal olarak zevkli biri mi? Yoksa ölmeden önce örnek bir vatandaş mı? Her şey size kalmış!

BİR ŞEHİR İNŞA ET!
Unicoville’in mülklerini yeniden inşa et ve gizli ajan metropolis yeniden güzelleşsin. Çeşitli ev çeşitlerinden yararlanın ve tarzınızı düzeltin. Yetenekler güzel 3D işlenmiş metropol grafikleri.

EV İNŞA ET!
Bir dakikalık başlangıç ​​ile başlayın ve oynarken daha büyüklerini serbest bırakın. Düzinelerce odayı beğeninize göre özelleştirin ve hoş bir seçim kitaplığından mobilyalara karar verin. Tüm nesneler güzel bir şekilde 3D olarak işlenir.

BİR İŞ SEÇ!
İstihdam edilebilecek bir sürü iş ve kariyer yolu var. Doktor, polis, bilim adamı, başkan, mafya veya aşçı olarak çalışın. Daha fazla iş alternatifi elde etmek için koleji yürürlüğe koyun. Görünen o ki, muhtemelen ilmekli kariyerlere dönüşecek ve bir süper kahraman ya da hükümdar olmak için büyüyeceksiniz. Çalışmayı sevmiyorsanız, işsiz kalmak için bir konutta olacak ve bazı yönlerden koşuşturma yoluyla para icat edeceksiniz.

BİR AİLENİZ VAR!
Kişiliğinize taptığınızı keşfedecek ve evleneceksiniz. Bağınızı kazandıkça, ek olarak bir çocuk kazanmak için elde edilmiş alternatifleri de oluşturursunuz. Çocuğunuzun gözünüzün önünde büyüdüğüne bakın. Olağanüstü zahmetli ebeveynlik seçimleri yapın.

İYİ veya KÖTÜ OLUN!
Bu spor artık cennete giden bir merdiven değil. Görünüşe göre, muhtemelen şimdi gerçek bir özel kişi olmaya zorlanmıyorsunuz. Görünüşe göre, uygunsuz olmak için büyümek için iyi bir şekilde istihdam edeceksiniz. Gerçek veya uygunsuz biri olarak Karma Liderler Sıralamalarında devam etmeyen noktalara kadar güreşin.

ZOR SEÇİMLER YAPIN!
22 durumlu biriktirme makinesiyle, karakterleriniz zaman zaman önemli seçeneklerle karşı karşıya kalacak. Cezalar ciddi ve olumlu olduğu için orta derecede bir karar vermeniz gerekiyor.

HİKAYE HAYATI OYNA!
Varoluş Kararları, tedarik ettiğiniz olağanüstü karakterleri kazanmanıza izin verir, ancak ayrıca destansı karakterleri oynamak ve yaşam hedeflerini gerçekleştirmelerini desteklemek için bir konutta olacaksınız. Astronot olmak için Meredith’e hizmet edin veya intikamını kabul etmesi için Jeff’i destekleyin. Dikkat çekici raporlarla hayatın genel parçalarını yaşayın.

Unsurlar:
● Alması ücretsiz, oynaması ücretsiz ve becerileri ücretsiz. Gizli ücret yok.
● Kazanılacak 1000’den fazla seçenek.
● Düzinelerce çeşitli kişilik birimleri.
● Tedarik ettiğiniz karakterleri tanımlayın.
● Aileye uygun oynanış ve açık bir anlaşmazlık kullanılmaması.
● 3D Kasaba ve Kat Mülkiyeti görselleri.
● Metropolisi beğeninize göre özelleştirin. Tedarik mülklerinizi oluşturun.
● Özel evinizi tonlarca çözümle özelleştirin.
● Çekici olaylarla dolu destansı hayatları oynayın.
● Esprili olaylar ve ürkütücü olaylar.
● Sınırsız sayıda karakter gerçekleştirin.
● Karma Lider Tabloları için güreşin.
● Tüm seçimler konusu.
● Romantizminizi puanlayın.
● Servet makinesiyle zengin olun.
● Düzinelerce çeşitli son.
● Bağımlılık yaratan ve rahatlatıcı oyun.
● Kazanç olmadan oynayın.
● Kolay ve son derece bağımlılık yapan spor oyunu.
● Çevrimdışı oynayın.

İyi eğlenceler!
Hayat seçimleri
Hayat seçimleri
Hayat seçimleri
Hayat seçimleri
Hayat seçimleri
Hayat seçimleri

KARŞISINDA:

1. Aşırı Varoluş Yönleri.
2. Aşırı Para.
3. Aşırı Elmaslar
4. ADS Absorbe.

İNDİRMEK:

Varoluş Kararları v1.1.1 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Varoluş Kararları v1.1.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sübvansiyonlu Köprüler –