Call of Duty Black Ops 2 100% Yama İndir Güncel 2021

Call of Duty Black Ops 2 100% Yama İndir Güncel 2021 ;Call of Duty Black Ops 2, en iyi Call of Duty oyunlarından biri olarak gösteriliyor. Oyundaki sürükleyici hikaye ve normal Call of Duty oyunlarına ek olarak yazılmış paralel bir hikaye nedeniyle birçok kişi tarafından eleştirilen Call of Duty Black Ops 2, çeşitli dil problemleri ile oynanamaz hale gelebiliyor. Oyunda bulunmayan Türkçe dil desteği de çeşitli sorunlara neden olabiliyor.

Bugünün makalesinde, size Call of Duty Black Ops 2 Yamasını nasıl indirip kuracağınızı anlatacağız. Oyun dili İngilizce olduğundan ve oyun yüklendikten sonra yalnızca belirli diller desteklendiğinden, oyuna bir Yama eklenmelidir.

Call of Duty Black Ops 2 100% Yama İndir Güncel 2021

Call of Duty Black Ops 2 Yaması neler içeriyor?

Call of Duty Black Ops 2 oyununda sürükleyici bir hikaye olduğundan bahsetmiştik. Oyunu bu hikayeyi anlamak ve konuşmaları altyazılı olarak okumak için yapan bu yama, oyun içi talimatları okumanıza da destek olabilir. Özellikle, bu yama görevleri daha net anlamak ve nereye gideceğinizi görmek için size rehberlik edebilir. Yine diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda dönerken ufak tefek sorunlar ortaya çıkabilir ancak bunun oyunun genel oynanışına herhangi bir etkisi yoktur.

Call of Duty Black Ops 2 100% Yaması Nasıl İndirilir

Black Ops 2 Patch’i indirmek için birçok kaynak var. Uzun ve yoğun çalışmaların ardından ara vermeden sona eren bu yamaları doğrudan sitemizde paylaşmak istemiyoruz. Bu sebeple Patch dosyalarını doğrudan vermek yerine sizleri bu kadar yoğun çalışan çeviri ekiplerinin çalışmalarına yönlendirmekten daha mutlu olacağız.

Oyunun çevirisi ile uğraşan ve takım olarak mücadele eden kişilerin çabalarını göz ardı etmemek için bu yamaları kendi sitelerinden indirebilir ve oyununuzu% 100 oynayabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2% 100 Yaması Nasıl Yüklenir

Call of Duty Black Ops 2 yamasını indirdikten sonra tek tuşla oyuna entegre edebilecek ve oyun dilini kökten değiştirebileceksiniz. Yamalar artık .exe uzantılı dosyalar olarak hazırlandığı ve kolay kurulum paketleri içerdiği için oyun yapmak çok daha kolay hale geldi. Call of Duty Black Ops 2 yaması da bu şekilde indirilip kurulabilen bir çeşit yama olacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)