Turmoil v3.0.47 (Mod Apk)

Turmoil v3.0.47 (Mod Apk) Turmoil , 19. yüzyıl Kuzey Amerika’sındaki petrol dürtüsünden ilham alan sıradan bir endüstri simülasyon oyunudur. Hollandalı oyun stüdyosu Gamious tarafından geliştirildi ve LTGames tarafından yayınlandı. Turmoil’de, başarılı bir petrol girişimcisi olma yönünüz için zamana ve rakiplere karşısınız. Petrol parası toplamaya başlayın ve metropolün sizinle birlikte büyüdüğüne bakın!

*Gerçek Zamanlı Teknik, Petrol Öz-disiplin Yönetimi
Etkisi metropolün kamu satışına iner ve petrolü radyestezi, köstebek veya tarama ile ilan eder. Yerin üstündeki petrolü keşfetmek için harika bir boru ağı oluşturun ve vagonları ve siloları geçip onu depolamaya niyet edin. Satmak için yasal değeri bekleyin ya da petrolün değerini kendiniz çalmak için doğal benzin harcayın!

*Becerilerinizi Güçlendirin, Bağlantılarınızı
Uzatın Petrol sondaj operasyonunuzu güçlendirecek düzinelerce yükseltme ve yeni araç var. Muhtemelen kayaları delmelerini, doğal benzin ceplerini ele almalarını ve petrol sızıntısını sona erdirmelerini isteyebilirsiniz! Salonun tavsiyelerini araştırmayı ihmal etmeyin, oradaki insanlar muhtemelen sizin için çok cazip bazı endüstri tekliflerini tarafsız olarak kabul edebilirler!

*Hisseleri asın, Belediye Başkanına
Dönüşün Arkadan Köken ve kırılmaya yükselin! Kargaşa sadece parayla ilgili değil, ayrıca metropol hisseleri de isteyebilirsiniz. Zor kazanılan paranızı kullanarak halka açık satışta rakiplerinizi geride bırakın ve oyunu seçmek için yeni belediye başkanına geçin!

*Rastgele Tohumlanmış Dünya, Sınırlarınızı
Taralayın Çeşitlendirilmiş ayarlar ve rastgele oluşturulmuş aralıklar, neredeyse sınırsız bir petrol sondajı zorluğu yelpazesi sunar. Gerçek anlaşmanın kim olduğunu bulmak için oldukça fazla hevesli oyuncuya sahip olun!

*Sıcaklık Açık, Puan Mevcut DLC için Hazırlandı!
Tamamen yeni bir reklam ve pazarlama kampanyası, aynı rahatlatıcı petrol sondajını, ancak rahatsız edici kıvrımlar ve seksi bonuslarla sunacak. Yeraltına magmanın eklenmesi olanak sağlarken aynı zamanda fırsatlar da verir. Üstelik yeraltı eserlerini keşfedip köyde satarsınız, ancak hepsini toplamak ekstra mükemmel olmaya meyillidir! Kayda değer ekstra nakit işletmek için salonda kart oyunları oynayın!
kargaşa
kargaşa
kargaşa
kargaşa
kargaşa
kargaşa

MOD APK Facets:
Oyunun fil gibi modeli satın alınmıştır.

Yükleme Adımları:
1. Playstore modelini uzak tutun
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Skor zevki

İNDİRMEK:

Turmoil v3.0.47 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Turmoil v3.0.47 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Desteklenen Köprüler –