Kelimelik Hile

Kelimelik Hile ; Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunu 14 milyon üyeyi geçti! Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Siz de Kelimelik ailesine katılmak ve arkadaşlarınızla Türkçe kelime oyunu keyfini yaşamak için hemen ücretsiz oyunumuzu indirin.

Kelimelik Hile Oyunumuzun Özellikleri:

★ Kelimelik her yerde! İster mobil cihazdan isterseniz de bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

★ Aynı anda 20’ye kadar oyun açabilir, bu sayede bekleme olmaksızın oyuna devam edebilirsiniz.

★ Her hafta düzenlenen Süper Lig’e katılarak şampiyonluk mücadelesine girebilirsiniz.

★ Facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaşlarınızı oyuna davet edebilir, eski ve yeni dostlarınız ile karşılıklı oynayabilirsiniz.

★ Dilerseniz rastgele oyuncular ile de oyun oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

★ Oyun oynarken karşınızdaki kişi ile sohbet edebilirsiniz.

★ PRO üyelik ile reklamları kapatabilir, puanları otomatik hesaplatabilir, seri oyun açabilir, aynı anda açılabilecek oyun sayısını arttırabilir, ayrıntılı istatistiklere ve farklı pro görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca PRO üyelere harf tablosu özelliğini hediye ediyor ve 10 kişilik arkadaş listesi özelliğini de açıyoruz.

Otomatik puan hesaplayıcı ile puanınızı otomatik olarak anlık hesaplayabilirsiniz.

★ Seri oyun seçeneği ile dakika bazında hamle süresine sahip oyun açabilirsiniz.

★ Harf tablosu ile hangi harften kaç tane kaldığını öğrenebilirsiniz.

★ Arkadaş listesi ile sık oyun oynadığınız kişileri ekleyebilir ve onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

★ Renkli çerçeve ile profil çerçeve renginizi değiştirebilirsiniz.

KELİMELİK HİLELER

Kelime bulamadığınız ve artık tıkandığınız noktada kelimeler.net adresi ve uygulaması en büyük yardımcınız olacak. Siteye girdiğinizde iki seçenekle karşılaşıyorsunuz birincisi Kelime Bulucu diğeri ise Kelime Listeleri

Kelime Bulucu sayfasında elinizdeki harfleri ilk kutuya girmelisiniz. Ayrıca aradığınız kelimenin içinde geçmesini istediğiniz harfler varsa bunu da ikinci alana girerek uygun kelimelerin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Kelime Listeleri sayfasında ise istediğiniz harf ya da hece ile başlayan, biten veya içinde geçen seçeneklerinden birini kullanarak uygun kelimelerin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler…

Oyunumuz sizden gelen istekler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü ‘nü referans almaktayız. Bu sözlüğe http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Kelimelik sunucu masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

 

Brawl Stars, Minecraft, LoL, Roblox vb. tüm oyun hileleri için tıklayın…

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…