Egg, Inc. v1.22.3 Mod Apk Money

 Egg, Inc. v1.22.3 Hileli Apk Para Geleceğe yakın bir zamanda, tavuk yumurtasında evrenin sırları ve yöntemlerinin kilidi açılacak. Ayrıca, altın telaşına girmek ve mümkün olduğu kadar çok yumurtayı terfi ettirmek konusunda da karar vermişsinizdir.

Bu gezegendeki en gelişmiş yumurta çiftliğini sunmak için tavukları yumurtadan çıkarın, yem mülkleri üretin, sürücüleri kiralayın ve fiyatlar karşılaştırın.

Temelinde artımlı (tıklayıcı) bir rekreasyon olan Egg, Inc., simülasyon oyunlarından kendisine kararlı bir his ve oyun modeli veren birçok içerik kullanır. Menüler yerine size canlı ve renkli 3D grafikler ve bir tavuk sürüsünün keyifli bir simülasyonu sunulur. Yatırımlarınızı doğru bir şekilde seçmenin yanı sıra, muhtemelen aynı zamanda yumuşak çalışan ve verimli bir yumurta çiftliği belirlemek için kaynaklarınızı istikrara kavuşturmanız gerekir.

Burada tüm insanlar için bir şey var:
Sıradan oyuncular, Egg Inc’in el hissi ve göz kamaştırıcı bir görünüm kazandırmasını sever. Göz kamaştırıcı bir yumurta çiftliği sunmak için zaman ayırın ve toplam protesto materyalini keşfedin.

Ekstra deneyimli artımlı (klik) oyuncular, sporun her yerinde aranan çeşitli oyun stillerinin sağladığı yeni oyun ve derinliğe bayılacaklar. Büyük bir puana sahip devasa bir yumurta çiftliği elde etme nihai planında muzaffer olmak için, zamanınızı en basit şekilde değerlendirmek için birçok prestij üzerinde fikir istikrarı sağlamanız gerekebilir.

Maddeler
– İşleri kendi kendinize yönlendirmek için alternatiflerle Kolay, Gündelik oyun
– Tavuk sürüsü!
– Düzinelerce karşılaştırma nesnesi
– Düzinelerce görev
– Birçok yedek chook özelliği ve taşıma aracı
– “İç içe” Prestij sistemi, sporu sürekli yeni hissettirir
– Piksel uygun kullanıcı arayüzü ve gölgeler ile güzel 3d grafikler
– Google Play Oyunlar başarıları ve rekabet edilecek skor tabloları arkadaşların ve saha!

Yumurta, Inc.
Yumurta, Inc.
Yumurta, Inc.
Yumurta, Inc.
Yumurta, Inc.
Yumurta, Inc.

Karşısında:

Altın Yumurta
Para harcandığında uzar!

İNDİR :

Egg, Inc. v1.22.3 Hileli Mod Apk – RACATY LINK

Egg, Inc. v1.22.3 Para Hileli Mod Apk – DRIVE LINK

– Desteklenen Bağlantılar –