Dream Health heart – Health Care Supervisor Simulator v2.2.9 (Mod Apk)

Dream Health heart – Health Care Supervisor Simulator v2.2.9 (Mod Apk) Şehrin çok uzmanlıklı sağlık tesisi ve klinik merkezinin yönetim kuruluna karar verin ve bir refah tesisi multi-milyonerine dönüşün! Bu sağlık tesisi simülatörünün eşsiz sağlık bakım yöneticisine hoş geldiniz demek istiyoruz: SİZ! Sağlık tesis grubumuzu bilmek, düzenlemek ve koordine etmek ve kendinizi bu sanatoryumun eğitimli bir yöneticisi ve sevgili doktoru haline getirin!

Sağlık tesisimizin kapıları her zaman açıktır. Zamanın konusu yok, herhangi bir sağlık bakım sanatoryumunun acil servisi başka bir şeye hazır olmak istiyor, tam burada doğru bir sağlık tesisi simülasyon oyunu!. Tamamen doktorlar ve hemşireler ile sadece birkaç çeşit hasta hastayla ilgilenerek tamamen yöneticiyi dönüştürün ve sağlık bakım departmanlarının fiyat etiketi aralığını düzenleyin: Varlığı kurtaran bakım, kiralama grubu, gelişmiş klinik araçlara yatırım yapın ve sağlayıcının muazzam olmasını sağlamak için endüstriyel bileşenleri ve sağlık uyumlarını düzenleyin: Bu, doğru bir klinik yönetim simülasyonudur! Kararlarınız tüm sağlık bakım sisteminizi etkileyecek!

Kalp ilaçları konusunda bilgili, kararlı bir cerrah olarak hastalarınızı dikin. Muhtemelen bir ya da iki noktayı droll dikişinizden memnun edeceklerdir. İlaçlar, bu sağlık tesisi simülatöründe bir rüya yürütücüsü, klinik merkezinizin sahibine dönüş ve tüm ücretsiz sağlık tesisi oyunlarınızı kavramak için düzenleme yapın!

– Doğru ilaç, teşhis ve acil servisler icat
edin – Sağlıklı bir oyundan memnun olmak için ilaç ve benzersiz ilaç ilaçları ve uygulamalı bilimleri çalıştırmayı öğrenin
– Tamamen doktor ve esenlik oyunlarında olduğu gibi hastalıkları ve yaralanmaları tedavi etmek için çeşitli ilaçlar ve ilaçlar
oluşturun – Dürüst olun Tamamen grup ve klinik araçlarla tasarımınızı ve hasta hastalarınızı tedavi eden uygun itibar planlaması.
– Ameliyathanedeki tüm hastalıkları ve yaralanmaları iyileştirin veya diğer ilaçları kullanın
– Eczanede bir hemşire hasta insanlara hastalığı için bir çözüm
sunar – Şehirdeki diğer hastanelerle yarışın, bu sanatoryum oyunundan memnun olun
– Dışarı çıkın ambulansınız ilaç tedavisine ve daha fazla insanı iyileştirmeye acele ediyor
– Sağlık tesisi yöneticisi, doktorlar, bakım veren hemşireler ve terapötik simülasyon temalarının devasa karışımı

EN EĞLENCELİ DOKTOR OYUNLARIYLA ÜCRETSİZ HASTANE OYUNLARINDA EN İYİ HASTANE MÜDÜRÜ OLUN
Bu oyun sağlık tesisinde hasta hastalara tamamen ilaç ve ilaç sunmak için doktorlar ve hemşirelerle sanatoryum tedavi odaları icat edin. Tesisi temiz tutmak için yer açın ve tamirci grubu kiralayın.

SAĞLIK KALİTE VE HASTANE ORTAMLARI Sağlık
tesisinizi daha da büyütmek ve her zamankinden daha iyi olmaktan memnun olmak için çözümle işaretleyin! Kendinizi doğru bir yöneticinin yerine koyun. Sizinle karşılaştırılabilir olarak telaffuz etmek, doktor oyunlarında artık yarı yarıya olmayacak, ancak yine de doğru bir sağlık tesisi grubu ve yönetim sorunları üzerinde çalışacak.
Tehlikedeki hastaları tedavi etmelerine, hamileliği teşhis etmelerine, yaralanmaları veya katı ateşi iyileştirmelerine ve hatta benzersiz koroner kalp ilaçları öğretmelerine izin vermek için tamamen doktorlar, hemşireler, ilaçlar ve klinik araçları kiralayın. Teşhis değerlendirmelerinden sonra bir hemşire hastanın hastalığını hap ve ilaçlarla iyileştirecektir.

HASTALARINIZI MUTLU TUTUN Hastalara eksiksiz
bir klinik sağlık bakım tesisi sunmak için sağlık tesisinize gelişmiş klinik aletler, röntgen aletleri ve acil servisler icat edin. Sonuçları arasında insanları teselli etmek için muazzam doktorlar, cerrahlar ve hemşireler kiralayın ve acil durumlar için ambulansınızı gönderin.
Sağlık tesisi bakımı ve terapötik simülasyon teması, hiç şüphesiz hemşirelik, doktor ve sağlık tesisi oyunları arayanları büyüleyecektir!

Şehrinize diğer temalı hastanelerle yarışın ve hemşire oyunlarının simülasyon oyunlarında son derece sağlıklı bir tesis icat edin!. Tasarımınızı bilmek ve potansiyel olarak şehirdeki en üretken, muazzam ve üstün refah tesisini inşa ederek bir yönetici olarak mükemmel bir itibar kazanmak!

Refah tesisi oyunlarımızı oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler muhtemelen daha fazla nakit karşılığında satın alınabilir.

Facebook’ta sağlık tesisi simülatörü oyunumuzun keyfini çıkarın:
https://www.facebook.com/dreamhospitalgame/

Oyunla ilgili herhangi bir soru sormaktan memnun olsanız bile, lütfen bizimle iletişime geçin:
[email protected]
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator
Dream Hospital - Health Care Manager Simulator

KARŞISINDA:

Ücretsiz Sınırsız Elmas
Sınırsız Para yakalama

– altın ve elmaslar negatif olsa bile saklamak için koşulsuz altın ve elmas tükenmesi

İNDİRMEK:

Dream Health heart – Health Care Supervisor v2.2.9 (Mod Apk) – RACATY LINK

Dream Health heart – Health Care Supervisor v2.2.9 (Mod Apk) – DRIVE LINK

– Sübvansiyonlu Köprüler –