Yeni Elder Scrolls Online yardımcıları : Ember and Isobel incelemesi

Elder Scrolls Online, High Isle adında yeni bir genişleme alıyor . Bir yıl sürecek olan Legacy of the Bretons macerasının bir parçası ve yeni görevler, tamamen yeni bir alan ve iki yeni yol arkadaşı içerecek. Tamamlayıcı sistem, Blackwood bölümünde ilk kez tanıtıldığından beri hayranların en sevdiği özellik olmuştur. Her iki yoldaş da önceki yoldaşlar Bastion ve Mirri’ye katılacak.

High Isle’ın Yoldaşları kimlerdir?

High Isle, oyuncuları Khajiit arkadaşı Ember ve Breton arkadaşı Isobel ile tanıştıracak. Oyuncular yeni alanda maceraya atılırken onları bulabilirler. Her ikisi de kendi bireysel görevlerine bağlanacak ve görev tamamlandıktan sonra kilidi açılacaktır. Düşmanlarla savaşmaya yardım edecekler ve hatta ihtiyaç duyduklarında oyuncuyu iyileştirebilecekler.

Refakatçilerin de kendilerine özgü tutumları ve bakış açıları vardır. Onlarla macera yaşarken, eylemleriniz ilişkinizi etkileyebilir. Sevdikleri şeyleri yaparsanız, sizi daha çok sevecekler, ama sevmedikleri şeyleri yaparsanız, itibarları düşecek.

Ember

Ember sokaklarda büyüdü ve daha vahşi kaygısız bir tavrı var. Ahlakı gevşektir ve oyuncular çalıp yankesicilik yaptığında bundan zevk alabilir. O, büyüyü kaba kuvvet veya gizlice kullanmayı tercih eden bir büyücü.

Isobel

Isobel, hayata daha onurlu ve asil bir bakış açısına sahip, gelecek vadeden bir şövalyedir. Adaleti aramayı ve dünyada iyilik yapmayı tercih ediyor. Düz ve dar yola bağlı kalan oyuncular onu etrafta tutmak isteyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)