Valheim Kalay Nerede Bulunur?

Valheim Kalay Nerede Bulunur? ; Valheim ‘da Kalayı nerede bulacağınızı  öğrenin.

Valheim Kalay , oyuncuların Valheim’da bulabilecekleri temel metallerden bir diğeridir. Kazma oyuncularının ilk ellerine geçen Boynuz Kazma ile elde edilebilir. Kendi başına o kadar kullanışlı olmasa da Kalay, oyuncuların daha sonra silah, zırh ve alet yapmak için kullanabileceği yeni külçe türleri oluşturmak için diğer metallerle karıştırılabilir. Valheim Kalay nerede bulacağınızı öğrenmek, Valheim’da ilerlemenin önemli bir parçası olacak.

Valheim Kalay Nerede Bulunur?

Valheim Kalay , tipik olarak ortaya çıktığı yer nedeniyle Valheim’da bulunması en kolay metallerden biridir. Kalay bulmanın en iyi yolu Kara Orman‘a gitmek ve suya yakın bir yere bakmaya başlamaktır.

Valheim Kalay

Göl kıyısı, nehirler ve içinde su bulunan herhangi bir körfez gibi alanlar Kalay’ı görmek için mükemmel bir yerdir.

Genellikle, yerden çok az bir miktar çıkıntı yapan parlak görünümlü bir taş parçasıdır. Çevresinde benzer görünen başka taş parçaları da var, ancak Kalay biraz daha metalik bir görünüme sahip olsa da, özellikle gün ışığında veya geceleri bir meşale taşırken.

Teneke, bir Kazan yapmak için kullanılabilir ve bunu daha sonra gerçek iksirlere dönüştürebileceğiniz Mead Bazları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Her parça, gerekli Surtling Çekirdeklerine ve taşa sahip olur olmaz inşa etmek isteyeceğiniz İzabe Tesisi’nde eritmek için iki parça Kömür alacaktır.

Kalay eritildiğinde, daha hızlı yelken açabilen küçük bir gemi olan Karve‘yi yapmak için kullanılan bronz zırh, bronz aletler ve hatta Bronz Çiviler gibi eşyaları yapmak için gerekli olan Bronz yapmak için bir Forge’da Bakır ile karıştırılabilir.

Artık Kalay’a sahip olduğunuza göre, kendinizi önünüzdeki tehlikelere karşı daha iyi donatabilirsiniz. Daha fazla yardım için Valheim  sayfamıza geri dönün veya oyuncuların toplaması gereken bir başka önemli metal olan Demir‘i nasıl elde edeceğinize dair yazımıza bakın….

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)