Surveymonkey Brawl Stars Elmas Hilesi (2021)

Surveymonkey Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 bu yazıda bulabilirsiniz…, surveymonkey.com ,surveymonkey .com web sitesi size Brawl Stars 2021’in en son kodlarını sağlar, Surveymonkey Brawl Stars hakkında daha fazla bilgi edinmek için Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 sonra aşağıda verilen yazımızı okuyabilirsiniz…

Surveymonkey Brawl Stars Bedava Elmas

Brawl Stars, Finlandiyalı video oyun şirketi Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir mobil video oyunudur, oyun ücretsiz bir oyun türü olarak mevcuttur, The Cheats for the Brawl stars Elmas Hilesi 2021 bu yazıda, Surveymonkey Brawl Stars  aslında oyunla hiçbir ilgisi olmayan bir web sitesidir. Değerli taşlar satın almak isteyenler, almak istedikleri değerli taşları bu adresten sipariş edebilirler. Brawl Stars gibi popüler oyunlarda Green Diamond gibi oyun içi para birimlerini satın almak isteyenler bazen onları bu tür gerçek sitelerle karıştırabilir.

Brawl Stars Hile 2021

Yani oyunda elmas almak için Surveymonkey Brawl Stars  adresine girdiğinizde, aslında oyunla ilgili olmayan gerçek elmaslarla karşılaşacaksınız. TikTok gibi platformlarda yapılan bu videolar kötü bir şaka. Oyunda elmas satın aldığınızı düşünerek para yatırmayın. Ve Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 sayfalarında yanıp sönmekten kaçının, Bunun yerine, Surveymonkey Brawl Stars sitesi üzerinden satılan Diamonds satın alabilirsiniz, Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 hakkında daha fazla bilgi için devamını okuyun.

Surveymonkey Brawl Stars aslında oyunla ilgisi olmayan bir İnternet sitesidir. Değerli taşlar almak isteyenler bu adres üzerinden almak istedikleri değerli taşları sipariş edebiliyorlar. Brawl Stars gibi popüler oyunların içerisinde yer alan Yeşil Elmas gibi oyun içi para birimlerini satın almak isteyenler bazen bu tür gerçek sitelerle karıştırabiliyorlar.

Yani siz oyun içerisinde elmas almak için Surveymonkey Brawl Stars adresine girdiğiniz zaman aslında oyunla ilgisi olmayan gerçek elmaslarla karşılaşacaksınız. TikTok gibi platformlar üzerinden yapılan bu videolar kötü bir şaka. Kesinlikle oyun içerisinde elmas aldığınızı düşünerek para yatırmayınız.

Surveymonkey Brawl Stars: Brawl Stars Bedava Elmas Kazan

Surveymonkey Brawl Stars – Elmasları

Surveymonkey Brawl Stars ile yapılan aramalarda ulaşılan sitede Mücevherler ve Değerli Taşlar satılıyor. Bu taşlar tabi ki de Brawl Stars ile ilgisi olmayan gerçek taşlardır. Surveymonkey Brawl Stars üzerinden satılan elmaslar;

 • Elmas,
 • Zümrüt,
 • Yakut,
 • Safir
 • Oniks,
 • Ametist,
 • Aytaşı
 • Cam,
 • sentetikler,
 • birleştirilmiş taşlar
 • Kehribar,
 • Mercan,
 • Fildişi,
 • İnci

Gerçek Hileli Brawl Stars APK’sı : Nulls Brawl ALPHA Sınırsız Elmas, Karakter, Kostüm

nulls brawl alpha belle

Brawl Stars son yılların en eğlenceli mobil oyunlarından ve kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Brawl Stars, karakterlerinizi zaman içinde geliştirebileceğiniz bir sisteme sahip ve bazen bu durum oyuncuları zorluyor. 2021 yılında Brawl Stars hileli şekilde oynayabileceğiniz Nulls Brawl Alpha size sınırsız elmas ve altın sunar. İstediğiniz karakterleri istediğiniz kostümü ile dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Bu yazımızda, Nulls Brawl Alpha Belle APK nedir, nereden indirilir, nasıl kurulur ve en güncel sürümü hakkında size bilgiler sunacağız. En son versiyon olan 35.108 Nulls Brawl Alpha APK indirme linkini yazımızın içinde bulabilirsiniz. Bu versiyonda Belle ve Squeak oyuna dahil oldu!  IOS bir cihaza sahipseniz farklı bir hileli mod olan : Rebrawl APK . Nulls Brawl Alpha benzeri pek çok farklı mod ve hile için Brawl Stars Sayfası

Nulls Brawl Alpha APK nedir?

Özel bir Brawl Stars Sunucusu

Nulls Brawl Stars, tüm karakterleri, kostümleri saatlerce vakit ve para harcamadan elde etme şansı sunan özel bir Brawl Stars sunucusudur. Bu Server’da istediğiniz karakterleri hızlıca elde edebilir ve aynı server içindeki diğer oyuncularla oyunlara girebilirsiniz. Özel bir server olmasına rağmen Nulls serverında gruplara ve klanlara katılabiliyorsunuz. İster sürekli oynamak için, ister karakter denemek için Null Brawl Stars bize harika bir ortam sunuyor. Hayalinizdeki karakterin en güçlü halini oynamak artık çok uzakta değil!

Nulls Brawl Stars’ın hile sunucusunu her güncellemeden sonra tekrar kurulması gerekir, böylece en yeni karakterleri, kostümleri ve modları dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Bu APK’yı gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Sınırsız elmas, altın, kutular anahtarlar ve çok daha fazlası bu APK içinde!

Hileler, Karakter Çıkarma Taktikleri, Kupa kasma taktikleri ve daha fazlası için Tıklayın…

Nulls Brawl Alpha APK nasıl kurulur?

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Sınırsız elmas ve altın sunan Nulls Brawl Alpha APK sını kurmak gayet kolaydır. Size vereceğimiz linkten en son sürüm APK dosyasını indirdikten sonra;

 • İndirdiğiniz dosyayı açın, eğer telefonda APK kurulumu için izin vermediyseniz bu izinleri açmanız gerekebilir.
 • İzinleri verdikten sonra kurulumda sizi yönlendiren adımları takip edin ve kurulumu bitirin.

Kurması gayet kolay Nulls Brawl Alpha uygulaması ile karakterlerin kostümlerin keyfini çıkarın!

Nulls Brawl Alpha Bellenulls brawl alpha belle

Belle, 6.Sezon: The Goldarm Gang’de Seviye 30’da bir Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 6 Brawl Pass’te Seviye 30’a ulaştıktan sonra kutulardan elde edilebilen bir Kromatik Karakter‘dir.

Sağlığı düşük ve saldırıları orta düzeyde hasar veriyor ve hızlı bir şekilde yeniden yükleniyor. Saldırıları, yakındaki düşmanlar arasında seken uzun menzilli elektrik şoklarıdır. Süper yeteneği, bir düşmana bir izleyici ateşler ve düşük hasar verir, ancak düşman yenilene kadar o düşmana verilen tüm hasarı artırır.

Aksesuarı, ; Zula, düşük hasar veren ve onları tetiklediklerinde düşmanları kısa süreliğine yavaşlatan görünmez bir tuzak düşürür. Yıldız Gücü, ; Olumlu Dönüş, saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda ona çok kısa bir kalkan sağlar.

Ana Saldırı: Şokçu ;

Belle, uzun menzilli bir Electro-Bolt atarak isabet alan herhangi bir hedefe hasar verir. Kısa bir gecikmeden sonra, şimşek yakındaki herhangi bir hedefe atlayacak, hasar verecek ve menzilde geçerli hedef kalmayana kadar bir sonrakine atlayacaktır. 
Belle, iki hedef birbirinden çok uzakta olana veya biri yenilene kadar birbirinden 3 kare uzaklıkta bulunan birden fazla düşmandan sekecek uzun menzilli bir saldırı gerçekleştirir. Düşmanlar, ayrı saldırılardan birden çok kez vurulup vurulmadıklarına bakılmaksızın, bir seferde birbirlerinden yalnızca bir saldırıyı sektirebilir. Şimşekler, hedeflerden sıçrayan ışıklar ile sekmeden önce ikinci bir gecikmeye sahip olurken, aynı zamanda ilk atışın yarısı kadar hasar verir. Belle’nin 0,5 saniyelik saldırı bekleme süresi vardır.

Süper: Gözcü ;

Belle, vurduğu herhangi bir rakibi işaretleyen bir tespit atışı yapar. İşaretli rakip, herhangi bir kaynaktan ekstra hasar alır. Bir seferde yalnızca bir hedef işaretlenebilir. 
Belle, işaretli düşman yenilene veya Belle başka bir düşmanı işaretleyene kadar Belle’s Super’in vurduğu düşmanın kalıcı olarak aldığı tüm hasarı artırmanın yanı sıra hasar veren menzilli bir saldırı gerçekleştirir. Her Belle’den sadece bir düşman bu durum etkisine sahip olabilir. Süper’in etkisi, Soygun kasaları veya Kuşatma IKE’ler gibi hareketsiz hedefleri etkilemeyecektir. Bu etki, diğer hasar artırıcı etkilerin üzerine yığılabilir, ancak çok sayıda uygulayarak ters kalkan görevi görür.

Brawl Stars Belle Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1: Olumlu Dönüş ;

Belle, Electro-Bolts bir hedefe isabet ettiğinde% 25’lik bir kalkan kazanır. 
Belle, ana saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda, aldığı tüm hasarı% 25 azaltan bir kalkan alacak. Etkinleştirildikten sonra 3 saniye sürer. Bu, sektirme çekimleri için geçerli değildir.

Yıldız Gücü #2: Cezalısın ;

Belle’in süper saldırısıyla işaretlenen rakibin silahını/saldırısını doldurmasını engeller.

Brawl Stars Belle Aksesuarı

Aksesuar: Zula ;

Belle, yere bir rakip tarafından tetiklendiğinde patlayacak bir tuzak kurar. Tuzak 500 hasar verir ve patlama yarıçapındaki herkesi 3 saniyeliğine yavaşlatır. 
Belle, görünmez hale gelmeden önce yerleştirildiğinde görülebilecek bir ayı tuzağı kurar. Ayı tuzakları, üzerinden yürüyen bir düşman tarafından tetiklenene kadar haritada kalır. Birden fazla ayı tuzağı, biri kaybolmadan haritaya yerleştirilebilir. Kurban ve 3 kare yarıçapındaki diğer düşmanlar tetiklendiğinde anında 500 hasar alır ve 3 saniyeliğine yavaşlar.

 

Brawl Stars Elmas Hilesi 2021 Güncel – Sınırsız Elmas ve Altın

Brawl Stars Elmas Veren Kodlar (2021)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)