Stardew Valley Yumurta Avı – Yumurta Festivali

Stardew Valley Yumurta Avı – Yumurta Festivali ; Stardew Valley Yumurta Festivali , Stardew Valley  Yumurtaları Bulmak ;Bazı benzersiz eşyalar almak isteyenler,Stardew Valley Yumurta Avı ‘na katılmak isteyecekler. İşte bunun hakkında bilmeniz gereken her şey.

Stardew Valley Yumurta Avı – Yumurta Festivali

Oyuncular Stardew Valleyi başlattıklarında, çiftliklerini kurmaya ve köylü dostlarıyla etkileşime geçmeye başladıkları sırada kendi hızlarında gidebilecekleri bir dünyaya sürüklenirler. Tabii ki arada bir Pelican Town‘daki normal bir gün, oyuncunun katılabileceği eğlenceli bir etkinlikle kesintiye uğrayabilir.

İki Bahar etkinliğinden ilki Yumurta Festivali . İlkbaharın 13. gününde, kasaba halkı Stardew Valley Paskalya eşdeğeri için toplanır. Oyuncular festivalin sosyalleşme unsurundan faydalanırken, ana etkinlik Stardew Valley Yumurta Avı ‘dır.

Oyuncular plazaya 09:00 – 14:00 saatleri arasında istedikleri zaman ulaşabilirler ve etkinlik 22: 00’a kadar sürebilir.

Av Öncesi Şenlikler

Yumurta Festivali ‘ne vardığınızda av hemen başlamaz. Bunun yerine, oyuncuların Pelican Town halkı ile dolaşmak ve sosyalleşmek için zamanları olacak. Oyuncular, plazanın insanların arayacağı renkli yumurtaları kutlamak için yemek masaları ve çeşitli renkli süslemelerle süslendiğini görecekler.

Oyuncular ayrıca, en önemlisi Çilek Tohumları olmak üzere satın alınabilecek farklı öğelerden oluşan bir koleksiyona sahip, yakındaki Pierre tarafından yönetilen bir standı ziyaret edebilirler. Tohumlar ancak ilkbaharda ekilebilir ve olgunlaşması sekiz gün sürer. Ayrıca başlangıçta olgunlaştıktan sonra sürekli olarak çilek üretirler. Onları ayın 16’sına kadar dikmek, oyuncuların onları yazdan önce iki kez hasat etmelerine izin verecek. Öğelerin tam listesi:

  • Çim Flamingo (400 altın)
  • Peluş Tavşan (2.000 altın)
  • Çilek Tohumları (100 altın)
  • Mevsimlik Bitki (350 altın, iki çeşit)
  • Rengarenk Set (500 altın)
  • Pastel Banner (1.000 altın)
  • Dekoratif Dirgen (1.000 altın)

Oyuncu sosyalleşmeyi ve alışveriş yapmayı bitirir bitirmez, Stardew Valley Yumurta Avı ‘nı başlatmak için Belediye Başkanı Lewis ile konuşabilir. Av başladıktan sonra oyuncuların artık köylülerle konuşamayacaklarını veya herhangi bir şey satın alamayacaklarını unutmamak önemlidir. Av tamamlandığında, oyuncular hemen eve gönderilecek. Oyuncular, ana etkinliğin başlamasından önce her şeyi halletmelidir.

Yumurtaları Bulmak

Stardew Valley Yumurta Avı
Stardew Valley Yumurta Avı

Stardew Valley Yumurta Avı kuralları basittir: Oyuncuların kazanmak için olabildiğince çok renkli yumurta toplamak için 50 saniyeleri vardır.

Pelican Town’ın ana bölgesine dağılmış toplam 27 yumurta var ve hiçbiri kasaba sınırlarının ötesine gizlenmemiş. Gerekli yumurta miktarı, kaç oyuncunun katıldığına bağlı olarak değişir. Tek başına oynayanlar, ayrılan sürede 9 yumurta almalıdır. Bu arada, iki oyuncu 6 yumurta, üç oyuncu 5 yumurta ve dört oyuncu 4 yumurta gerektirir.

Etkinliği ilk kez kazanmak, oyuncuya gardırobuna ekleyeceği bir hasır şapka kazandıracak. Oyuncular bir kez kazandıktan sonra katılırsa ve tekrar yaparlarsa, her yaptıklarında 1.000 altın kazanacaklar. Oyuncular süre dolduğunda gerekli miktarda yumurta almazsa, etkinliğin kazananı Abigail olacaktır. Bu etkinlikte yeniden deneme yok, bu yüzden ya kazanır ya da başka bir şans vermeden önce bir yıl daha bekleyin.

Stardew Valley Yumurta Festivali

Stardew Valley Yumurta Festivali tarihi ve saati açıklandı

Stardew Valley’deki festival takvimi Yumurta Festivali ile başlıyor. Aşağıda bu özel etkinlikle ilgili tüm önemli ayrıntıları bulacaksınız:

Tarih – 13. Bahar
Saat – 09:00 – 14:00
Konum – Pelican Town
Çiftliğe Dönüş – 22:00

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar:

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)