Stardew Valley: Altın Balkabağı Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?

Stardew Valley: Altın Balkabağı Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar? ;Altın Balkabağı, Stardew Valley’deki bir tatil sırasında elde edilebilir, ancak nadir öğe için çok fazla oyun içi kullanımı yok.

Golden Pumpkin, Stardew Valley’deki Spirit’s Eve’de bulunan nadir bir eşyadır, ancak oyuncuların Altın Kabak’ı aldıktan sonra yapabilecekleri pek bir şey yoktur.

Spirit’s Eve, Stardew Valley’in Cadılar Bayramı versiyonudur. Her yıl Sonbaharın 27’sinde gerçekleşir ve Cadılar Bayramı gibi, Pelican Town da ürkütücü dekorasyonlar ve etkileşimli etkinliklerle süslenecek. Ancak Stardew Valley’deki diğer birçok etkinlik ve tatilden farklı olarak, Sihirbaz tarafından yaratıldığı iddia edilen bir labirent olmasına rağmen, Spirit’s Eve’de kazanılacak hiçbir yarışma yok. Spirit’s Eve’de oyuncular Pierre’in standından nadir, Jack-O-Lantern ve Jack-O-Lantern tarifi gibi bazı şenlikli eşyalar satın alabilirler, ancak Altın Kabak bulmak daha zordur.

Stardew Valley: Altın Balkabağı Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?

Stardew Valley oyuncularının Altın Kabak alabilmesinin iki yolu vardır. Bunun bir yolu, perili labirenti tamamlamaktır. Parlayan Yüzük kullanmak, görmeyi kolaylaştıracaktır, ancak aksi takdirde, soru işaretli bir işaret görünene kadar eski “sola gitmeye devam et” labirent numarasını kullanın. Sam bunun bir çıkmaz olduğunu söyleyecektir, ancak bu gizli bir geçidi gösterir. Çalıların arasından doğruca maden ocağına doğru yürüyün. Yolunu takip edin; Tünelin sonunda içinde Altın Balkabağı olan bir sandık olacak.

 

Benzer Yazılar: Stardew Valley: Tüm Altın Ceviz Yerleri

Stardew Valley: Altın Balkabağı Nasıl Elde Edilir ve Ne İşe Yarar?

Altın Balkabağı elde etmenin diğer yolu, nadir bulunan eşyalar içeren bir türden bir Eser Hazinesi açmaktır. Sadece Demirci’deki bir jeot gibi kırılarak açılabilir. Artifact Troves, Stardew Valley’deki Desert Trader’dan 5 Omni Geodes karşılığında satın alınabilir, Haunted Skulls tarafından kafatası mağaralarına bırakılır, 1.5 güncellemesinde Beach Farm’daki malzeme sandıklarında bulunur veya Artifact Spots’tan çıkarılabilir.

Ne yazık ki, Stardew Valley’de Altın Kabak’ın yararlı olduğu pek bir şey yok. Evrensel olarak sevilen bir hediyedir, bu yüzden Pelican Town’daki herhangi bir köylüye verilebilir. Oyuncu satmak isterse 2.500 altın değerindedir, ancak Altın Kabak’ı kullanmanın en eşsiz yolu kıyafet yapmaktır. Bir Cadı Şapkası oluşturmak için Emily’nin dikiş makinesinde biraz kumaşı ve Altın Balkabağı’nı birleştirin.

Stardew Valley’deki eşyaları uyarlamak için oyuncuların önce kıyafet alması gerekir. Bunu yaptıktan sonraki sabah Emily, çiftçinin evindeki dikiş makinesini kullanmasına izin vermeyi teklif edecek. Alternatif olarak, oyuncunun evi için bir dikiş makinesi elde etmek için Emily’s Rock Rejuvenation görevini tamamlayın.

 

Daha Fazla Oku: Stardew Valley İpuçları ve Püf noktaları

Daha Fazla Oku: Stardew Valley: En İyi Sonbahar Bitkileri

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)