Roblox: Promosyon Kodları -Ücretsiz Ürünler (Nisan 2021)

Roblox Promosyon Kodları -Ücretsiz Ürünler (Nisan 2021) ; Roblox’un büyük bir oyuncu tabanı var, ancak Nisan 2021 itibariyle yedeklenecek fazlasıyla kod var, işte aktif olanların bir listesi.

Popüler çevrimiçi platform Roblox için, 2021 çok verimli bir yıl olduğunu kanıtlıyor. Şirket, kayda değer yatırımcılardan büyük alımlar nedeniyle saatler sonra yükselen hisse senedi fiyatı ile New York Borsası’nda halka açılmanın avantajlarından yararlanmanın tam ortasında. Roblox’un sunduğu promosyon kodları mutlaka NYSE’deki hisse senetlerine eşit olmasa da, benzer bir amaca hizmet ederler. Yani, oyuncuların oyun içi avatarlarını özelleştirmek için uzun vadeli yatırımlar yapabilecekleri yollar olarak hizmet ederler.

Bu ay için, aktif ve çalışan sekiz promosyon kodu var. Geliştirici genellikle bunları sosyal medya aracılığıyla sunar, ancak özel takipçiler kodların hemen hemen aynı olduğunu göreceklerdir. Önceki aya ait kodlardan yalnızca birinin süresi doldu, yani artık kullanılamaz. Roblox’un gelecekte herhangi bir süresi dolan kodu yeniden etkinleştirmesi mümkündür, ancak şu an itibariyle bu kılavuzdaki kodlar yalnızca etkin olanlardır.

Önceki Roblox promosyon kodlarında olduğu gibi, oyuncuların oturum açması ve Promosyon Kodu Kullanma sayfasına gitmesi gerekecektir. Oyuncular bir kez orada istendiğinde kodlarını kopyalayıp yapıştırabilir.

Roblox Promosyon Kodları (Nisan 2021)

  • SPIDERCOLA – Spider Cola Shoulder Pet
  • TWEETROBLOX – The Bird Says___ Shoulder Pet

Aşağıdaki kodlar, oyuncuların onları elde etmek için Roblox oyunu Island of Move’a girmelerini gerektirecektir:

  • WorldAlive – Kristal Yol Arkadaşı
  • SettingTheStage – Sırt Çantası Oluşturun
  • VictoryLap – Kardiyo Kutuları
  • GetMoving – Hızlı Gölgeler
  • DIY – Kinetik Kadro
  • StrikeAPose – Hustle Hat

Roblox sık sık promosyon kodları sunmuyor, bu nedenle eskisi gibi neredeyse aynı kodları görmek çok da şaşırtıcı değil. Öte yandan, web sitesi harika ücretsiz oynanabilen korku oyunları, birinci şahıs nişancı oyunları, eğlenceli engel kursları ve özellikle Tycoon oyunlarından oluşan bir kütüphanedir. Temel olarak, promosyon kodu oyunları biraz geride kalsa bile, sitenin sunduğu herhangi bir şeyden sıkılmak neredeyse imkansızdır.

Kesin olan bir şey, promosyon kodları olsun ya da olmasın, oyuncuların her zaman eğlenceli ve iyi geliştirilmiş bir oyundan keyif alacaklarıdır. Ne de olsa Roblox, Amerika’daki çocukların yarısından fazlası tarafından oynanıyor ve sitedeki en popüler oyun olan Evlat Edinme, geçen ay 20 milyardan fazla oynandı. Platform, hem oyuncular hem de geliştiriciler için harika bir platformdur ve katılmak için asla geç kalmazsınız.

 

 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)