New World : Oynamak Ücretsiz mi?

New World : Oynamak Ücretsiz mi? / New World Oynaması Ücretsiz mi?, New World paralı mı?, new world ücretli mi ?, New World Konsollarda Oynanabilir mi? , New World ödeme yapısı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Aylarca süren beklentinin ardından oyuncular nihayet Amazon’un yeni MMORPG‘si New World‘e kavuşabilirler. Fantastik Aeternum Adası’nda yer alan oyuncular ve arkadaşları, garip diyarı dolduran büyülü gizemleri çözmek için kesinlikle birlikte çalışmak zorunda kalacaklar.

Herhangi bir MMORPG‘de olduğu gibi, ödeme yapısıyla ilgili sorular kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor. Bu türdeki her oyun bu konuyu biraz farklı şekilde ele alma eğilimindedir, bu nedenle bazı oyuncuların bu konuda biraz kafalarının karışmış olması şaşırtıcı değildir. Neyse ki, hayranların aradıkları cevapları uzaklarda aramaları gerekmiyor.

1 Kasım 2021, Mark Hospodar tarafından güncellendi: Devam eden bir MMORPG’yi rahatsız eden sorunları düzeltmek, özellikle oyuncu için genellikle sinir bozucu bir süreçtir. Merakla beklenen New World‘ün piyasaya sürülmesinin farklı olmadığı kanıtlandı. Mizahtan oyun bozmaya kadar olan gamı ​​koşturan hatalar hala ütüleniyor.

Bu, elbette, New World ‘ü satın alma konusunda hala çitlerde olan oyuncular için akılda tutulması gereken önemli bir bilgidir. New World tekrarlayan bir abonelik gerektirmese de, hayranların hala temel oyunu satın alması gerekiyor. Bu nedenle, bir kişinin hatalarla başa çıkma konusundaki tolerans düzeyi, bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce dikkate alınması gereken bir şeydir.

Oynamak Ücretsiz mi?

Her şeyden önce, oyuncular oynamak için New World’ün bir kopyasını satın almalıdır. New World, Steam Mağazasından veya Amazon‘dan satın alınabilir. Oyun, aşağıdakileri içeren iki ana çeşitte gelir:

Amazon’un dev MMORPG oyunu New World, birçok ertelemenin ardından bugün(28 Eylül 2021) piyasaya çıktı. Oyun maalesef ki ücretsiz değil. Oyunu 109 TL fiyatla Steam üzerinden ya da New World‘ün resmi sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

New World Standard Edition Satın Alın : 109 TL

New World Deluxe Edition Satın Alın : 139 TL

Deluxe Edition’ın Woodsman Armor Skin, Woodsman Hatchet Skin, Mastiff House Pet, Rock/Paper/Scissors Emote Set ve New World Digital Art Book’u içerdiğini belirtmekte fayda var. Oyunun sınırlı süreli bir Steelbook sürümü de başlangıçta sunuldu ancak şu anda resmi web sitesinde mevcut değil.

New World Konsollarda Oynanabilir mi?

New World : Oynamak Ücretsiz mi?
New World : Oynamak Ücretsiz mi?

Şu anda, New World sadece PC’de oynanabilir. Steam veya Amazon’dan satın alınabilir. Dolayısıyla New World, Xbox veya Playstation sistemlerinde oynanamaz. Şu anda, New World‘ün yakın gelecekte konsollara taşınması pek umut verici görünmüyor.

New World Ücretli Abonelik Gerektirir mi?

Hayır, New World oynamak için yinelenen bir abonelik ücreti gerektirmez. Temel oyunu yukarıda belirtildiği gibi satın alan hayranlar, New World’ün sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirler. Bu nedenle, oyuncular ve arkadaşları tüm dikkatlerini Aeternum Adası’ndaki PvE ve PvP aksiyonuna odaklayabilirler.

Oyuncular ayrıca onları meşgul edecek bir dizi aktivite ve yan görev için sabırsızlanabilirler. Gruplara katılmak, işçilik için malzeme toplamak ve keşif gezilerine katılmak, New World’de  kişinin zamanını işgal edebilecek şeylerden sadece birkaçı.

New World ve Mikroişlemler

New World : Oynamak Ücretsiz mi?
New World : Oynamak Ücretsiz mi?

New World, ilk satın alma işleminden sonra oynamakta ücretsiz olsa da, bir oyun içi mağazaya sahiptir. Oyuncular, çeşitli kozmetik ürünlere ve XP güçlendiriciler gibi yaşam kalitesi araçlarına gerçek para harcayabilirler. Bununla birlikte, oyun içi mağazadan yararlanmak, oyuncunun tarafında tamamen isteğe bağlıdır.

Geliştiriciler, oyun içi mağazanın amacının belirli oyunculara diğerlerine göre haksız bir avantaj sağlamak olmadığını belirtmişlerdir. Oyunculara karakterlerini farklı şekillerde kişiselleştirmeleri için daha fazla fırsat vermek için mağazanın zaman içinde genişletilmesi için planlar var. Hayranların mağazada bulmayı bekleyebilecekleri bazı öğeler şunlardan oluşur:

  • Themed Apparel & Weapon Skins
  • Housing Decor & House Pets
  • Emotes
  • Dye Packs
  • Company Crests

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)