Loop Hero Bölüm 2 Nasıl Geçilir?

Loop Hero Bölüm 2 Nasıl Geçilir? ;Loop Hero’nun ikinci bölümü, oyuncuların karşılaşacağı ilk büyük engeldir, ancak bu kılavuz sayesinde herkes üstesinden gelelebilir.Detaylar yazımızda…

Loop Hero, bağımsız roguelike oyunlarının trendindeki en son hit. Türüne sadık olan Loop Hero, oyunculara çok fazla ölmelerini sağlayarak nasıl gelişeceklerini öğreten bir oyundur.

Loop Hero Bölüm 2 Nasıl Geçilir?

Oyunun ilk bölümünde, oyuncuların zorlu bir zorluğun üstesinden gelmede eziyete ve başarı hissine bağımlı hale gelmesi muhtemeldir. Açılış seviyelerini tamamen ısrarla temizleyen oyuncular için, Loop Hero Bölüm 2 kesinlikle bilgi ve hazırlığın önemi konusunda bir ders olacaktır.

Gerçekten, Loop Hero‘da başarı her şeyden çok hazırlığa bağlıdır. Oyunun zorlu ikinci bölümünün üstesinden gelmek, ana kampı geliştirmek ve bir keşif sırasında hangi kartların ve özelliklerin kullanılacağını öğrenmek için harcanan bir zaman yatırımı gerektirir. Bu, bölümün sonunda bekleyen güçlü patrondan bahsetmiyor. Loop Hero‘da bunu daha ileri götürmek için bazı akıllı taktikler gerekli olacak.

Ana Kamptan En İyi Şekilde Yararlanmak

Loop Hero‘daki kamp alanı, oyuncunun kalıcı yükseltme kaynağıdır. Bir keşif gezisi sırasında yapılan her şey ölüm veya geri çekilme sırasında kaybolsa da, oyuncu her ziyarette Loop Hero kampına bir şeyler eklemeyi başardıkları sürece sağlam bir ilerleme duygusu hissedebilir. Bölüm 2’yi temizlemek için kesinlikle belirli yükseltmeler yapılmalıdır.

Gymnasium ve Supply Depot olmazsa olmazlardandır. Gymnasium, keşifler sırasında oyuncuların onsuz yapmak istemeyeceği yararlı yetenekler olan özelliklerin kilidini açar.

Tedarik Deposu, oyuncunun kalıcı güçlendirmeler için keşif gezileri sırasında bulunan benzersiz öğeleri yerleştirebileceği Tedarik menüsünün kilidini açar. Loop Hero Bölüm 2  ‘de ilerlemek için mücadele eden herkes, bu yararlı eşyaları toplamak için özel bir amaç için keşif gezilerine çıkmalı ve zamansız bir ölüm ödülleri talep etmeden önce hızla kampa geri dönmelidir.

Son olarak, oyuncunun kamp alanında bir Crypt inşa etmesi şiddetle tavsiye edilir. Loop Hero Bölüm 2 patronunu yenmek adına Necromancer sınıfı şiddetle tavsiye edilir. Crypt yerinde olduğunda Necromancer sınıfının kilidi açılır ve oyuncu bölümü yenmek için cesur bir girişimde bulunmaya hazırdır.

Kartları ve Özellikleri Kullanma

Loop Hero Bölüm 2

Elinize hemen gelen herhangi bir kartı yerleştirmek cazip gelse de, bazı kartları elinizde tutmak ve hatta atılmasına izin vermek en iyisidir. Kayalar tipik olarak Dağlar kadar kullanışlı değildir ve çok fazla düşman yumurtlama kartını oynamak, kahramanın layık bir donanımla donatılmadan önce çabucak bunalmasına neden olabilir. Oyuncuların kamptan kilidini açmak için zaman harcamak isteyebilecekleri bazı yararlı kartlar Nehirler, Ormanlar ve Arsenal gibi güçlü Altın kartlardır.

Özelliklere gelince, bölüm patronuna meydan okumadan önce dört veya beş kadar faydalı özelliği toplamak akıllıca olacaktır. Köy kartları yerleştirilerek özellikler daha hızlı kazanılabilir, bu da kahramana her geçişte deneyim kazandıran bir görev verir. Bir Köyün yanına bir Vampir Köşkü yerleştirmek, sonunda daha da ödüllendirici görevler sağlayacaktır, ancak büyük risk altındadır. Loop Hero Bölüm 2 için Necromancer sınıfını kullanma tavsiyesini almayı seçen oyuncular için, özellikle aranması gereken bir özellik “Sınırın İmkansız” dır.

Benzer Yazılar : Loop Hero: Altın Kartlar Ne İçindir?

 

Bölüm 2 Patronu Nasıl Yenilir?

Oyuncu Loop Hero Bölüm 2  ‘deki patron göstergesini dolduracak kadar uzun yaşarsa, Rahibe patronuyla karşılaşır. Bu, uygun şekilde hazırlanmayan bir kahraman için çok zorlu bir karşılaşma olabilir. Rahibe, oyuncunun saldırılarını engelleme şansı olan beş adede kadar pencere ve ortadan kaybolmadan önce birkaç güçlü saldırı gerçekleştiren bir Melek ile çevrelenir. Her 2. turda Rahibe saldırmak yerine kırık bir pencereyi değiştirir.

Savunma pencereleri sürekli yeniden canlanırken ve güçlü Melekler kahramana yıkıcı saldırılar yağdırırken, kazanmanın en iyi yolunun bir şekilde pencereleri yok edebilecek ve Rahibeye daha hızlı hasar verebilecek hızlı bir saldırı telaşını açığa çıkarmak olduğu mantıklıdır. pencereler yeniden inşa edilebilir. Necromancer sınıfının parladığı yer burasıdır.

Birden fazla iskelet ailesinin patrona saldırılar düzenlemesiyle, pencerelerinin sorun yaratma şansı çok az olacaktır. Oyuncu keşif sırasında “Edge of Impossible” özelliğini almayı başarırsa, daha da fazla iskelete ve zafer için daha büyük bir şansa sahip olacak.

 

Daha Fazla Oku : Loop Hero: İpuçları ve Püf Noktaları

Daha Fazla Oku : Loop Hero: Gizli Patron Nasıl Çağırılır?

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)