Lisa Genshin Impact Build | Lisa Hakkında Her Şey

Lisa Genshin Impact Build | Lisa Hakkında Her Şey , Lisa Genshin Impact Yetenekleri ;  oyundaki oynanabilir karakterlerden biridir. Birçok Genshin Impact oyuncusu en iyi Lisa Genshin Impact Build‘in ne olduğunu ve birden fazla Lisa Genshin Impact Build olup olmadığını merak ediyor. Aşağıda, hangisinin en etkili olduğunu görmeye çalışabileceğiniz en iyi Lisa Genshin Impact Buildlerinden bazıları verilmiştir.

Lisa Genshin Impact

MiHoYo tarafından geliştirilen ve 2020’de piyasaya sürülen oyun Genshin Impact, piyasaya sürüldüğü günden bu yana hayranlar ve popülerlik kazanan bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Oyunda, o zamandan beri oyuncuları çeken bir dizi harika özellik var. Teyvat dünyasında geçen oyun, oyuncuların düşmanlara saldırmasını ve galip gelmesini gerektirir. ,Lisa Genshin Impact, Electro yetenekleriyle tanınan Genshin Impact’teki oynanabilir karakterlerden biridir.

Aslında Lisa , oyundaki birkaç ücretsiz oynanabilir karakterden biridir. Lisa ‘yı çok çekici kılan, özgürlüğünün bu niteliğidir. Oyuncular, Sayfalar Arasındaki Kıvılcımlar görevi sırasında Bölüm I: Rüzgarı Yakalayan İzci Lisa Genshin Etkisini alacaklar. Lisa , aynı zamanda usta bir cadı olan Kütüphaneci konumunda. Lisa , temel olan her şeyden hoşlanan kişidir.

Lisa Genshin Impact Görünümü

Lisa , açık tenli, yeşil gözleri ve genellikle gevşek bir yan at kuyruğuna bağlanan dalgalı, açık kahverengi saçları ile tanınır. Genellikle mor ve beyaz elbise giyerken görülür. Lisa Genshin Impact ayrıca elbisesinin yakasına tutturulmuş altın bir kolye takıyor. En sevdiği çiçekler Güller, kıyafeti boyunca ya semboller ya da gerçek gül olarak görülür. Mesela şapkasında mor bir gül var.

Lisa Genshin Impact Yetenekleri

Lisa Genshin Impact’in en iyi yapılarının ne olduğunu anlamaya çalışırken Lisa Genshin Impact yeteneklerini bilmek büyük bir avantajdır, çünkü oyuncu Lisa Genshin Impact’in yeteneklerinin ne olduğunu öğrendikten sonra Lisa Genshin Impact’i daha iyi bir şekilde donatabilir.

  • Hafifletici Dokunuş
  • Menekşe Ark
  • Aydınlatıcı Gül
  • Şok Sonrası İndüklenen
  • Statik Elektrik Alanı
  • Genel Eczacılık

Bunlar Lisa Genshin Impact tarafından kullanılan saldırılardan bazıları. Ancak bunun dışında, Lisa’nın etkilediği üç tür saldırı vardır.

Normal Saldırı

Ücretli Saldırı

Dalma Saldırısı

Lisa Genshin Impact Build

Lisa Genshin Impact, Elemental Burst yeteneğiyle tanınır ve bu nedenle en iyi Lisa Genshin Impact Build, bu yeteneğe odaklanır, burada bir destek yapısı Elemental Burst yeteneğini güçlendirir. Lisa , genellikle Genshin Impact’te tercih edilen oynanabilir karakter değildir çünkü Lisa Genshin Impact ile pek bir şey yapılamaz. Aslında Lisa Genshin Impact, patronların üstesinden gelebilecek olsa da, patlama yeteneğine yönelik bir desteğe dayanan yapısı bile o kadar yararlı değil. Ancak bunun dışında, Lisa Genshin Impact build açısından deneyebileceğiniz başka şeyler de var.

Skyward Atlas’ı donatmak, hasar çıkışı arıyorsanız deneyebileceğiniz bir Lisa Genshin Impact yapısıdır. Bu Lisa Genshin Impact yapısı, Lisa’nın element hasarını önemli ölçüde artırıyor

Ayrıca, Favonius Kodeksini, enerjinin hızla yeniden doldurulmasına yardımcı olacak bir Lisa Genshin Çarpması olarak da donatabilirsiniz.

Thundering Fury, Lisa Genshin Impact’in Electro yeteneği için bir bonus ve harika bir Lisa Genshin Impact Build olabilir.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)