League of Legends 11.5 Yaması Samira Değişikliği

League of Legends 11.5 Yaması Samira Değişikliği ;League of Legends yama notlarımızı takip ediyorsanız, çok oyunculu oyunun en son oynanış güncellemesinin Samira, Desert Rose için oldukça doyurucu bir denge değişiklikleri getirdiğini fark etmişsinizdir. Yetenek kadrosunda değişiklik yapan League of Legends yaması 11.4, şampiyonu biraz zayıflattı – ancak şimdi Riot Games, biraz fazla etkili göründüğü için bunlardan bazılarını geri çeviriyor.

Oynanış tasarım direktörü Mark Yetter, önümüzdeki hafta yayınlanacak olan League of Legends yaması 11.5’in ön izlemesini Twitter’da yayınladı.

League of Legends 11.5 Yaması Samira Değişikliği

Geliştirici, nişancı şampiyonunun gelecek güncellemenin güçlendirme listesine eklendiğini belirterek, “Aşırı nerfedlendiğini” açıkladı.

11.5 için listelenen değişiklikler yalnızca iki şeyi değiştirirken – Samira‘nın seviye başına düşen saldırı hasarı ve Q’su, Yeteneği ile verdiği hasar – son güncellemede yapılan değişiklikleri geri çekecek gibi görünüyor.

11.4 şampiyonun tüm yeteneklerinde önemli değişiklikler getirdi ve görünüşe göre onu biraz “aşırı nerfed” hale getirdi. Örneğin, pasifinin yalnızca% 3,5’e (önceki% 7,5’ten) düşen saldırı hasarı ve önceden% 80-110 arasındayken% 100 sabit olan Q’sunun saldırı gücü oranı.

Ancak şimdi, Samira’nın seviye başına saldırı hasarı 3’e yükseltiliyor (daha önce 2,3’tü)

Flair’ın hasar oranı 80 / 87,5 / 95 / 102,5’ten% 80/90/100/110 / 120’ye yükseltildi – % 110 – MOBA oyununun PBE’sinde şu anda test edilenlere göre. Bu değerlerin, yama gelecek hafta yayınlanmadan önce biraz değişebileceğini unutmamak gerekir.

Assassin şampiyonu Qiyana, Yetter’in de vurguladığı gibi, önümüzdeki haftanın yamasında ek olarak bazı güçlendirmeler alacak, ancak Pyke, Karma, Trundle, Master Yi, Sejuani ve daha pek çok League of Legends şampiyonu da bazı güçlendirmeler için seçildi.

Yamanın yakında çıkmasından hemen önce test edilecek olanların tam listesi için yukarıda bağlantısı verilen League of Legends 11.5 yaması notlarımıza göz atın.

League of Legends 11.5 Yama Notları
League of Legends 11.5 Yama İncelemesi

League of Legends 11.6 Yama Notları