Genshin Impact: Kamisato Ayato İçin En İyi Silahlar

Genshin Impact: Kamisato Ayato İçin En İyi Silahlar ; Kamisato Ayato’nun Genshin Impact’teki en iyi silahı, Kritik alt istatistiklere sahip olanlar veya Normal Saldırı hasarını artıranlar etrafında döner.

Genshin Impact’teki Childe’a benzer şekilde Kamisato Ayato , Etki Alanında üstün olan bir Hydro birimidir. Kiti, kılıcında birkaç saniyelik Hidro infüzyon kazandığı Elemental Yeteneği etrafında döner. Bu durumda, iyi bir etki alanı içinde hızla saldırabilecektir. Efekt sona erdikten sonra, oyuncuların tekrar kullanabilmeleri için biraz daha beklemeleri gerekir.

Ayato, Elemental Yeteneğine güvenecek olsa da, Hidro darbeleri Normal Saldırılar olarak kabul edilir. Bu nedenle, bu yeteneğin bu bölümünü geliştiren kılıçlar, Boba aşığı için harika bir seçenek olabilir. Travellers’ın DPS’sini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için Genshin Impact’teki Kamisato Ayato için en iyi silahlar burada.

Kamisato Ayato İçin En İyi 5 Yıldızlı Silahlar

"<yoastmark

,

Kamisato Ayato , saldırgan 5 yıldızlı kılıçlardan büyük ölçüde faydalanacaktır. En iyi 5 yıldızlı silahlar aşağıdaki gibidir:

  1. Haran Geppaku Futsu
  2. Primordial Jade Cutter
  3. Mistsplitter Reforged
  4. Summit Shaper

Haran Geppaku Futsu, Ayato ile birlikte Genshin Impact 2.6’da yayınlandı. 5 yıldızlı karakterlerle gelen diğer özellikli silahlar gibi, onların en iyi ekipmanı olma ihtimali çok yüksek. Oyuncular her seferinde iki kılıç yığını tutmayı başarırlarsa, Haran Geppaku Futsu, Kamisato Ayato için en iyi slot içi silahtır.

Şu anda, Primordial Jade Cutter, Genshin Impact’teki en iyi kılıçlardan biridir. Ayato ile, yalnızca yüksek Kritik Oranı alt-statünden değil, aynı zamanda HP’yi artıran pasifinden de yararlanacak. Ayato’nun Becerisi, HP’sine göre ölçeklenen bir çarpana sahiptir, bu nedenle Primordial Jade Cutter bu ilave hasarı artırabilir.

Kız kardeşi Genshin Impact’ten Kamisato Ayaka’ya benzer şekilde Ayato da Mistsplitter Reforged ile harika bir performans sergiliyor. İkinci ve üçüncü yığınlar zor olsa da, silahın bir yığınını kolayca koruyabilir.

Son olarak, Summit Shaper, oyuncular onu Zhongli veya Thoma gibi kesintisiz bir Genshin Impact kalkanıyla eşleştirirse Kamisato Ayato için uygun bir seçenektir.

Kamisato Ayato İçin En İyi 4 Yıldızlı Silahlar

"<yoastmark

Kamisato Ayato’nun 4 yıldızlı silahları için kolay seçenekler, Critical alt-statü olanlardır.

  1. Black Sword
  2. Blackcliff Longsword

Black Sword harika bir Genshin Impact kılıcıdır. Ne yazık ki, yalnızca oyuncular oyuna biraz para harcarsa elde edilebilir. Gezginler, Savaş Biletini satın alarak mevcut beş silahtan birini seçebilirler. Sadece Kritik Oran alt istatistiği nedeniyle harika değil, aynı zamanda Kara Kılıç, Kamisato Ayato için harika çünkü Normal Saldırısını %20 artırıyor.

Bu arada, Blackcliff Longsword, Paimon’un dükkanından satın alınabilen bir F2P kılıcıdır. Oyunculara 24 Masterless Starglitter’a mal olacak ve iki ayda bir üç satın alma ile sınırlı. Kamisato Ayato’nun Blackcliff Uzun Kılıç’ı tam olarak kullanabilmesi için, Gezginler, düşmanları sürekli yenerek silah yığınını koruyabildiğinden emin olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)