Genshin Impact: 1.5 Beta’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Genshin Impact: 1.5 Beta’ya Nasıl Kayıt Olunur?  ;Genshin Impact, her türden güncellemeye sahiptir ve 1.5 Beta güncellemesine kaydolmanın yalnızca belirli bir yolu vardır.

Genshin Impact, sık sık güncellemeleri olan bir oyundur. En yeni yama 17 Mart’ta çıksa da, geliştiriciler zaten oyuncuları daha sonra gelecek olan 1.5 Beta güncellemesi için hazırlıyor. Bu nedenle, artık erken kaydolmak ve tüm yeni eklemelerle bir başlangıç ​​yapmak mümkün. Genshin Impact’in kendisi için büyük planları vardır ve hayranlar, geliştiricilerin aklında olanı takip etmelidir. Ancak, 1.5 Beta güncellemesine nasıl kaydolacağınızla ilgili belirli bir süreç vardır ve oyuncular bir adım önde başlamayı düşünebilirler.

Şu anda, 1.4 güncellemesi, çeşitli karakterlerin hikayelerini geliştirecek yeni bir hikaye arayışı türü ekleyecektir. Bir “flört simülasyonuna” benzeyecek ve eksik olan favori karakterlerin yeni gelenleri de oynanabilir hale gelecektir. Rosaria, bu güncellemeye Venti’nin yeniden sürümüyle birlikte eklenecek. Ayrıca, baharın kutlanışını yansıtacak, oyuncuların katılabileceği başka etkinlikler de olacak. 1.4 güncellemesinden kısa bir süre sonra, 1.5 Beta güncellemesi gelecek ve herkesin deneyebileceği bir yer garanti edilmeyecek.

Genshin Impact: 1.5 Beta’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Oyuncuların 1.5 Beta’ya kaydolmaları için bir başvuru formu doldurmaları gerekecek. Dünya çapındaki milyonlarca hayran, yeni sızıntıları kendi gözleriyle görmek için bir yer arayışında olacak mı, başvuruyu en kısa sürede doldurmaları önerilir. 1.5 Beta güncellemesine kaydolmanın iki ana yolu vardır. Birincisi, Genshin’in resmi discord sunucusuna katılarak duyurular sayfasına gidin ve orada kaydolun. Kaydolmanın ikinci yolu bir form doldurmaktır.

Genshin Impact: 1.5 Beta'ya Nasıl Kayıt Olunur?

Oyuncuların bir yer bulmaya çalışmadan önce miHoYo’nun HoYoLAB’ından bir ID’ye ve bir Discord kullanıcı adına ihtiyaç duyacaklarını belirtmek önemlidir. 1.5 Beta güncellemesinin bir sürü yeni ana içerik sunacağı söyleniyor. Bu, Genshin Impact’in bir Beta testi sunduğu ilk seferdir ve bu genellikle gerçekten büyük bir şeyin planlandığını gösterir. Bunun da ötesinde, oyunculardan 1.5 Beta güncellemesini oynamadan önce bir NDA (gizlilik sözleşmesi) imzalamaları istenecek. Bu nedenle, bunu akılda tutmak önemlidir. Bu güncellemenin Inazuma Bölgesini de eklemesi çok olası. Şu an itibariyle her şey spekülasyon.

Bu 1.5 Beta güncellemesi Nisan ayında düşürülecek, bu nedenle tüm reklamlar devreye girmeden önce kaydolmak için biraz zaman var. Herhangi bir Genshin Impact hayranı en azından denemeli ve kaydolmalıdır. Formların doldurulması yalnızca birkaç dakika sürecektir ve yanıtın nispeten hızlı olması gerekir. Genshin Impact için neyin geleceğini merak eden oyuncular, 1.5 Beta’ya kaydolmak, neyin geldiğini keşfetmenin en iyi yoludur.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)