Fortnite: John Cena Kostümü Nasıl Elde Edilir?

Fortnite: John Cena Kostümü Nasıl Elde Edilir? John Cena Kostümü Ne Kadar?, John Cena Kostümü Ücretsiz mi? ,Ünlü WWE Şampiyonu John Cena, bu hafta Fortnite’a gidiyor ve işte kıyafetini nasıl alacağınız…

Fortnite, ünlülere ve ikonik pop kültürü karakterlerine dayalı yeni görünümler eklemeye yabancı değil. Sadece geçen yıl Epic Games, Indiana Jones, MCU ve Star Wars’tan görünümler ekledi ve yakında Dragon Ball karakterlerinin ekleneceğine dair bir söylenti var.

Her zaman popüler olan battle royale oyununa gelecek bir sonraki cilt, 16 kez WWE şampiyonu olan John Cena’dan başkası değil. güreş dünyasına aşina. John Cena’nın birçok ortaklığı ve oyunculuk becerileri sayesinde şu anda her yerde.

Fortnite’ta John Cena Kostümü Nasıl Elde Edilir?

fortnite john cena
Fortnite: John Cena Kostümü Nasıl Elde Edilir?

Evet, John Cena yakında Fortnite’ta bir kostüme sahip olacak, ancak oyuncuların diğer temalı kozmetiklerin yanı sıra onu elde etmenin yalnızca bir yolu olacak.

John Cena Kıyafeti, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, 28 Temmuz 2022’den itibaren 20.00 ET / 17.00 PT’den itibaren yalnızca Fortnite Item Shop’tan satın alınabilir. Kıyafet paketi, Giriş Teçhizatı ve Halka Teçhizatı Stilleri ile birlikte gelir (bu kılavuzun öne çıkan görselinde gösterilmiştir).

WWE Championship Title Back Bling, John Cena kıyafeti ile birlikte geliyor, ancak Five Digit Slapper Pickaxe ve U Can’t C Me Emote, setin bir parçası olacak ve genellikle temel görünümden daha pahalı.

John Cena Kostümü Ne Kadar?

Epic Games’ten yeni kıyafetin mağazalara ulaştığında ne kadara mal olacağına dair henüz bir bilgi yok, ancak muhtemelen 1800-2000 V-Buck aralığında olacak.

Şu anda Fortnite oyuncuları gerçek dünya parasıyla V-Bucks satın alabilir. 1000 V-Bucks 7,99$’a ve 2800 V-Bucks 19,99$’a gidiyor, bu nedenle John Cena kaplaması için yaklaşık 18$ harcamayı bekleyin — bunların hepsi oyuncunun zaten sahip olduğu V-Bucks’a ve ne kadar istekli olduklarına bağlı satın alma.

John Cena Kostümü Ücretsiz mi?

Bildiğimiz kadarıyla, John Cena kıyafetini bir görev dizisinin veya etkinliğin bir parçası olarak ücretsiz olarak yayınlama planı yok. Kostüm, Epic Games’in Epic SummerSlam etkinliğini kutlamak için Fortnite’a ekleniyor, bu nedenle etkinlik sona erdiğinde cildin kaybolması ihtimali var, bu da yazın sonu olabilir.