Belle Brawl Stars Özellikleri – Yeni Karakter 2021

Bu yazımızda Belle Brawl Stars Özellikleri – Belle İnceleme ,Bu yazımızda Belle Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakter 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Belle oyuna katılıyor. ;”Belle, çetesine hayranlık uyandırırken, Electro-Rifle her rakibe şok ve dehşet getiriyor!”

İçeriğimizde Belle Yıldız güçleri, Belle Aksesuarları , Belle Kostümleri ,Belle Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Belle Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Brawl Stars Belle karakteri  incelemesi 

Brawl Stars Belle

Brawl Stars Belle

Belle, 6.Sezon: The Goldarm Gang’de Seviye 30’da bir Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 6 Brawl Pass’te Seviye 30’a ulaştıktan sonra kutulardan elde edilebilen bir Kromatik Karakter‘dir.

Sağlığı düşük ve saldırıları orta düzeyde hasar veriyor ve hızlı bir şekilde yeniden yükleniyor. Saldırıları, yakındaki düşmanlar arasında seken uzun menzilli elektrik şoklarıdır. Süper yeteneği, bir düşmana bir izleyici ateşler ve düşük hasar verir, ancak düşman yenilene kadar o düşmana verilen tüm hasarı artırır.

Aksesuarı, ; Zula, düşük hasar veren ve onları tetiklediklerinde düşmanları kısa süreliğine yavaşlatan görünmez bir tuzak düşürür. Yıldız Gücü, ; Olumlu Dönüş, saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda ona çok kısa bir kalkan sağlar.

Ana Saldırı: Şokçu ;

Belle, uzun menzilli bir Electro-Bolt atarak isabet alan herhangi bir hedefe hasar verir. Kısa bir gecikmeden sonra, şimşek yakındaki herhangi bir hedefe atlayacak, hasar verecek ve menzilde geçerli hedef kalmayana kadar bir sonrakine atlayacaktır. 
Belle, iki hedef birbirinden çok uzakta olana veya biri yenilene kadar birbirinden 3 kare uzaklıkta bulunan birden fazla düşmandan sekecek uzun menzilli bir saldırı gerçekleştirir. Düşmanlar, ayrı saldırılardan birden çok kez vurulup vurulmadıklarına bakılmaksızın, bir seferde birbirlerinden yalnızca bir saldırıyı sektirebilir. Şimşekler, hedeflerden sıçrayan ışıklar ile sekmeden önce ikinci bir gecikmeye sahip olurken, aynı zamanda ilk atışın yarısı kadar hasar verir. Belle’nin 0,5 saniyelik saldırı bekleme süresi vardır.

Süper: Gözcü ;

Belle, vurduğu herhangi bir rakibi işaretleyen bir tespit atışı yapar. İşaretli rakip, herhangi bir kaynaktan ekstra hasar alır. Bir seferde yalnızca bir hedef işaretlenebilir. 
Belle, işaretli düşman yenilene veya Belle başka bir düşmanı işaretleyene kadar Belle’s Super’in vurduğu düşmanın kalıcı olarak aldığı tüm hasarı artırmanın yanı sıra hasar veren menzilli bir saldırı gerçekleştirir. Her Belle’den sadece bir düşman bu durum etkisine sahip olabilir. Süper’in etkisi, Soygun kasaları veya Kuşatma IKE’ler gibi hareketsiz hedefleri etkilemeyecektir. Bu etki, diğer hasar artırıcı etkilerin üzerine yığılabilir, ancak çok sayıda uygulayarak ters kalkan görevi görür.

Brawl Stars Belle Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1: Olumlu Dönüş ;

Belle, Electro-Bolts bir hedefe isabet ettiğinde% 25’lik bir kalkan kazanır. 
Belle, ana saldırısıyla bir düşmana her vurduğunda, aldığı tüm hasarı% 25 azaltan bir kalkan alacak. Etkinleştirildikten sonra 3 saniye sürer. Bu, sektirme çekimleri için geçerli değildir.

Yıldız Gücü #2: Cezalısın ;

Belle’in süper saldırısıyla işaretlenen rakibin silahını/saldırısını doldurmasını engeller.

Brawl Stars Belle Aksesuarı

Aksesuar: Zula ;

Belle, yere bir rakip tarafından tetiklendiğinde patlayacak bir tuzak kurar. Tuzak 500 hasar verir ve patlama yarıçapındaki herkesi 3 saniyeliğine yavaşlatır. 
Belle, görünmez hale gelmeden önce yerleştirildiğinde görülebilecek bir ayı tuzağı kurar. Ayı tuzakları, üzerinden yürüyen bir düşman tarafından tetiklenene kadar haritada kalır. Birden fazla ayı tuzağı, biri kaybolmadan haritaya yerleştirilebilir. Kurban ve 3 kare yarıçapındaki diğer düşmanlar tetiklendiğinde anında 500 hasar alır ve 3 saniyeliğine yavaşlar.

Brawl Stars Belle Kostümleri

Brawl Stars Belle
Brawl Stars Belle

Brawl Stars Belle Özellikleri

Seviye Sağlık
1 2600
2 2730
3 2860
4 2990
5 3120
6 3250
7 3380
8 3510
9 – 10 3640

Saldırı

Aralık

10.67

Tekrar yükle

1,4 saniye (Hızlı)

Vuruş başına süper şarj

23.1%

Mermi hızı

4000

Saldırı genişliği

0.67
Seviye Hasar Sıçrama Hasarı
1 1100 550
2 1155 577
3 1210 605
4 1265 632
5 1320 660
6 1375 687
7 1430 715
8 1485 742
9 – 10 1540 770

Brawl Stars Belle İpuçları

  • Belle’nin Super, tüm partinizin patrona karşı verdiği zararı büyük ölçüde artıracağından, Boss Savaşı veya Büyük Oyun gibi modlarda inanılmaz derecede güçlü olabilir .
  • Her zaman gruplanmış düşmanlardan, kutulardan veya ortaya çıkanlardan yararlanın. Belle, saldırısının daha fazla sekmesi için düşmanları yeterince yakın tutmak için Zula Aksesuarını da kullanabilir.
  • Olumlu Dönüş Yıldız Gücünün süresi istiflenmez, bu nedenle kalkanı uzatmak için atışları korumak daha iyidir. % 25’lik kalkan, Colette’e eşdeğer bir sağlık verir ve acele eden düşmanları uzaklaştırmanın garantili bir yolu olmadığından, kalkanı uzatmak için atışları korumak size daha iyi bir hayatta kalma şansı verir.
  • Süper ve kendisine verilen hasarı azaltan Olumlu Dönüş Yıldız Gücü ile 1v1 etkileşimlerinde en iyi keskin nişancılardan biridir.
  • Sağlığının düşük olması, düşmanlara yaklaşmanın Piper’a benzer şekilde nadiren geçerli bir seçenek olduğu anlamına geliyor . Ancak yakın mesafeli saldırılara karşı Süper’i savunması gereken Piper‘ın aksine, Belle’nin yavaş boşaltma hızı nedeniyle yakın mesafeden kendini savunacak hiçbir şeyi yok.
  • Zula Aksesuarı, Kavernalı Çalkantı , Buz Kalesi , Sıcak Labirent veya Asit Gölleri gibi haritalarda boğulma noktalarını yakalamak için harikadır çünkü düşmanları tuzaklarının üzerinden geçmeye zorlayarak iyi bir pusu kurma fırsatı verir.
  • Teorik olarak Belle, mesafesini koruduğu ve yalnızca maksimum menzilden saldırı yaptığı sürece oyundaki her Brawler’a karşı 1v1 kazanabilir. Hızlı vuruşlar yapın (hızlı vuruşlar, nişan alırken hızlı saldırmanın bir yoludur) ve uzaktan saldırırken atışları koruyun.
  • Belle’nı Zula Aksesuarı, Sıcak Bölgeleri tuzağa düşürmek ve düşmanları dışarıda tutmak için kullanılabileceği Sıcak Bölgelerde maksimum etki için de kullanılabilir.

 

Hangi karakter ve oyun modunu merak ediyorsanız  üstüne tıklayarak onun için hazırlanmış olan detaylı sayfaya ulaşabilirsiniz…

 Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)