Dying Light 2: كيفية إنقاذ Aitor؟

Dying Light XNUMX: Aitor Nasıl Kurtarılır?  ; Dying Light XNUMX’nin oynanışı, oyunculara Aitor’un nasıl kurtarılacağı da dahil olmak üzere ilginç yeni zorluklar sunuyor.Detaylar yazımızda…

الموت الخفيف 2, önceki oyunun mirasını devam ettirerek, oyuncuların bir kez daha zombilerle dolu seriye girmelerine izin verdi. İlk oyun ile Dying Light XNUMX arasında birçok fark var ve en bariz olanlarından biri de ikincisinde oyuncuların kararlarının çok daha önemli olması. Aitor’un hayatını kurtarmaya gelince, oyuncular doğru kararları vermek zorunda kalacaklar ve onun güvenli bir şekilde iyileştiğini görmeye kendilerini adamaya devam edecekler.

Dying Light’ta birçok önemli karakter vardı. Şimdi, الموت الخفيف 2من Aitor’dan Timur’a, riskler daha da arttı. Daha fazla NPC ve aktivite ile hayat kurtarmak çok daha büyük bir iştir. Aitor’u kurtarmak için oyuncuların oyunun başından itibaren başkalarına yardım etmeye odaklanmaları gerekecek.

Dying Light 2: كيفية إنقاذ Aitor؟

المدلى بها Aitor’u kurtarmaya başlamadan önce, bunu yapabilmenin oyunun başlarında verdikleri kararlara bağlı olduğunu bilmelidirler. Önceki seçimlere bağlı olarak, Aitor, Waltz’dan kurtulduğunun ortaya çıktığı Yüzen Üs’e götürülebilir. Haliyle kötü durumda. Oyuncular daha sonra Aitor’u kurtarma görevi olabilecekler. Dying Light XNUMX’de hızlı yolculuk ve Aitor’un yaşayıp yaşamayacağını belirleyecek birkaç karar daha gerektirecek.

Aitor’u kurtarma görevine şaşırtıcı bir şekilde “Aitor” denir. Oyuncular şifacı Margaret’i bulmak ve ardından XNUMX münzevi toplamak zorunda kalacaklar. Survivors’ Sense bunu yapmak için çok yararlıdır, ancak oyuncular bölgedeki Enfekteleri temizlemek için Dying Light XNUMX’nin uzun menzilli silahlarından bazılarına sahip olduklarından emin olmalıdırlar. Münzevi farklı büyüklükte taç yapraklarıyla gelecek ve Margaret daha önce oyunculara Aitor’u kurtarmak için daha küçük olanları vermelerini söyledi. Oyuncular Yüzer Üsse döndüklerinde, önce Aitor’un karısına, Aitor’a yardım eden şifacıyı duymadığınızı söyleyerek yalan söylemek zorunda kalacaklar. Ardından oyuncular Aitor’un odasına gidebilir ve ona küçük yaprakları verebilir.

Oyuncular odadan çıktıktan sonra, Aitor’un iyi olduğunu söyleyen bir çağrı alacaklar. Başarı! Aitor’un ölüme yakın deneyimini böyle sonlandırıyor. Gerçekten de, Xbox Series X’te Dying Light XNUMX ile ilgili sorunlar yaşansa da, oyunun anlatı kalitesi, oyuncuların beklediği kadar iyi. Oyunda bulunan zengin içerikle, Dying Light’ın kapsamlı yeni hikayesinde yol alırken hayranların uzun süre meşgul olacağını söylemek güvenli.

 

لمزيد من المقالات: الدليل

adblock_logo

 

يرجى تعطيل AD Block وتحديث الصفحة. (يرجى تعطيل AD Block وتحديث الصفحة)