كيفية الحصول على مفاتيح الماس 3 بوردرلاندس؟

Borderlands XNUMX Elmas Anahtarlar Nasıl Elde Edilir? , Borderlands XNUMX Diamond Keys  ; Borderlands XNUMX’ün yeni Elmas Anahtar para birimi oyun içinde resmi olarak mevcut, ancak oyuncuların eşyaların kilidini açabilmesinin tek bir yolu var.

الحدودية 3 Director’s Cut DLC’si nihayet piyasaya çıktı ve oyuncuların eğlenmesi için oyuna bol miktarda yeni içerik getirdi. Bu الحدودية 3 genişlemesiyle yapılan büyük eklemelerden biri, Sanctuary XNUMX‘teki Elmas Cephanelik‘dir, ancak oyuncular içeri girmek istiyorsa bir Elmas Anahtar almaları gerekecektir.

Neyse ki, Borderlands XNUMX’ün Elmas Anahtar sistemi anlaşılacak kadar basit. Oyuncuların anahtarları almak için yanlarında RNG’ye sahip olmaları gerekse de, bunları elde etmenin yolu oldukça basittir. Oyuncular avına başlamadan önce, Yönetmen Kurgusunun satın alındığından ve tercih ettikleri platforma indirildiğinden emin olmaları gerekir.

Elmas Anahtarlar Nasıl Elde Edilir?

Borderlands XNUMX Elmas Anahtarlar

En büyük Director’s Cut eklentilerinden biri, oyuncuların üzerinde çalışabileceği yeni bir savaş geçişi mekaniği olan Vault Card mekaniğidir. Oyuna sonunda üç Kasa Kartı eklenecek olsa da, şu anda Fallen Heroes adlı mevcut kartla yalnızca bir tane mevcut. Etkinleştirdikten sonra, oyuncular ekranlarının altına yeni bir XP çubuğu eklendiğini görecekler.

Buradan, الحدودية 3 hayranlarının seviye atlaması ve XP kazanması yeterlidir. Bu, herhangi bir görevi oynayarak ve herhangi bir düşmanı öldürerek yapılabilir, ancak günlük ve haftalık zorluklar da Kasa Kartları aracılığıyla erişilebilir olacaktır. Oyuncular ilerledikçe, ekranın altındaki yeni çubuk dolar ve doldurulduktan sonra bir Vault Card Crate‘e erişim sağlar. Bu kasalar, rastgele bir donanım parçası, Eridium, بير Vault Card kozmetik parçası veya bir Vault Card Key dahil olmak üzere çeşitli öğeler içerebilir ve Anahtar, oyuncuların karttan kilidi açmak için herhangi bir kozmetik veya silah seçmesine olanak tanır. Kasalar, son derece nadir olmalarına rağmen Elmas Anahtarlar da içerebilir – bu, oyuncuların bir tane almak için sandık ödüllerinin kilidini açmaya devam etmesini sağlar.

Borderlands XNUMX Elmas Anahtarlar Nasıl Kullanılır?

Borderlands XNUMX Elmas Anahtarlar
Borderlands XNUMX Elmas Anahtarlar

الحدودية 3 oyuncuları bir Elmas Anahtarlar alacak kadar şanslı olduklarında, Sanctuary XNUMX’teki Diamond Armory’ye erişebilirler. İçeri girdikten sonra, anahtarın odanın ortasındaki Diamond Chest’e yerleştirilmesi gerekecektir. Oradan, Cephaneliğin her üç tarafına da paneller düşecek ve her biri bir ton farklı Efsanevi eşya sunacak. Sol tarafta, oyuncular sağda modlar ve orta duvarda silahlarla kalkanlar bulabilirler. Panellerin her birinden bir parça alınabilir.

Ayrıca Elmas Cephanelik’deki oyuncuların bir zaman sınırına sahip olduklarını, yani her duvarı iyi bir eşya için taramak için çok uzun zamanları olduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bir veya iki duvara öncelik vermek, bunun yerine üçüncü duvardan rastgele bir öğe almak en iyisidir. Her duvardan bir eşya alındığında, الحدودية 3 hayranları dördüncü bir eşya için Elmas sandığı açabilir. Oyuncuların nadir anahtarların her birinden bol miktarda ganimet almasını sağlayan Efsanevi bir donanım olduğu garanti edilir.

 

adblock_logo

 

يرجى تعطيل AD Block وتحديث الصفحة. (يرجى تعطيل AD Block وتحديث الصفحة)